Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

Jel kupovao neko u Arketu? 

 

Svasta mi se svidja po izlozima.

 

Ovo mi je zapalo za oko, jel vredi da ulazim, trosim vreme i trosim pare (nije bas jeftino)?

Link to comment
On 18. 6. 2024. at 11:56, Stela said:

Trazim neki bikini, kad naletim na Women Secret sajt, nisam znala da imaju online prodaju. Inace sam nedavno tamo kupila neku prolecnu pizamu, donji deo od viskoze, leprsav i gore majica kratak rukav. Sad vidjam zene po gradu to nose kao letnje pantalone :D. Generalno ne znam je li nesto spavacica, haljina za plazu, kucu, za grad..ali svako neka nosi kako njemu odgovara :).

 

Evo su, vrlo su prijatne.

 

P_370720929D4.webp.8662cbcb6e1ff4cbaf7207984636b1ed.webp

za ove tvoje na sajtu piše da su pantalone.

 

ja sam kupila jedne koje su mi se mnogo dopale, isto sam mislila da su pidžama al mi je na kasi rekla da su pantalone. a dosta su pidžamastije od ovih tvojih, kao beli frotir sa poprečnim teget prugama.

  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, Sandradjer said:

Ovo mi je zapalo za oko, jel vredi da ulazim, trosim vreme i trosim pare (nije bas jeftino)?

Koje ovo?

Je l ima neka slika koja se samo meni ne učitava? :unsure: :huh:

Ja volim Arket btw, i mislim da treba da uđeš i trošiš vreme i pare (generally speaking, ne znam za šta si se konkretno uhvatila, NEMA SLIKA :hitler:).

 

 

Takođe, podržavam nošenje pižami po gradu.

  • Haha 1
Link to comment

Takodje podrzavam da svako nosi kako hoce i sta voli, odnosno, lepo mu je.

I ovo sto ja radim, nosenje pantalona za spavanje, a ne samo pizama po gradu :D

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

Koje ovo?

Je l ima neka slika koja se samo meni ne učitava? :unsure: :huh:

Ja volim Arket btw, i mislim da treba da uđeš i trošiš vreme i pare (generally speaking, ne znam za šta si se konkretno uhvatila, NEMA SLIKA :hitler:).

 

 

Takođe, podržavam nošenje pižami po gradu.

Nema slika, ovo u smislu Arket. Zanimalo me jel valja? Svidja mi se nekoliko stvari sto sam ih videla u prolazu u izlogu. Nisam ulazila, nisam pipnula, nisam probala :D

Link to comment

@Sandradjer Aaaaa, onda da, da uđeš. Mislim, meni je lepo. Super su mi svi H&M sister labels (COS i &Other stories), Arket ti je u odnosu na H&M kao Massimo u odnosu na Zaru. I ako voliš COS i ovo će ti biti super. COS je možda više androgeni fazon, ovo je kao neki malo ozbiljniji a manje lepršav Sezane. A i jeftiniji.

  • Wub 1
Link to comment
  • 1 month later...

Ako neko voli (jaaaa 🥹), afrička moda na Dorćol platzu: https://www.dorcolplatz.rs/dorcol-platz/africka-radionica-i-swara-man-kenya-dizajn-atelje/

 

https://www.africkaradionica.com/

 

"Afrička Radionica i Swara Man Kenya su dizajn atelje iz Savane u Keniji, evroafrička fuzija.

Koriste isključivo prirodne materijale, geometrijske dezene i proizvodnju u malim serijama, toliko fleksibilnu da je moguće poručiti bilo koji model u bilo kom dezenu.

Showroom od 26. do 28. septembra."

 

  • Hvala 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...