May 16, 20251 yr 3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:prava stvar bi bila kada bi uspela objektiv da proturiš kroz lampuprofi varijantaprobacu svakako, tenks!
May 20, 20251 yr 5 hours ago, Valk said:Ima neka preporuka za ranac za laptop?Ja sam svojevremeno neki Ranac Bruno Preston RPET uzela za fantasticnih 1950 din - odlican je teglim sve u njemu, ranac modem i decije stvari i vodu, sokove kad ne nosim laptop. Nije se ni pomerio godinu i po vec.evo vidim ima ovde:https://www.zastitnaoprema.rs/prodavnica/ostalo/rancevi-torbe/poslovni-ranac-za-laptop-bruno-preston-rpet-zastitna-oprema.html?srsltid=AfmBOopt4RvqSF-XezQiyFZGsGtFw00DNce6TrYBHYcM_raIUniOIo21Nije onako kruskast kako izgleda na jednoj od fotografija Edited May 20, 20251 yr by Mel
May 20, 20251 yr 5 hours ago, Valk said:Ima neka preporuka za ranac za laptop?Case Logic je meni bio odličan izbor, nosim ga već dve ili tri godine i nije mrdnuo, a staje dosta toga, ne samo laptop.Torbe i rančevi za računare i op...Torbe i rančevi za računare i opremu - Lav AutoPogledajte sve proizvode iz kategorije: Torbe i rančevi za računare i prateću opremu. Sigurni smo da ćete pronaći nešto za sebe.
May 20, 20251 yr 1 hour ago, napadaj said:Case Logic je meni bio odličan izbor, nosim ga već dve ili tri godine i nije mrdnuo, a staje dosta toga, ne samo laptop.Pazi malo kako ostavljaš linkove, iskoči mi neki Thule od 30k, umalo da se preturim Sviđa mi se ovaj:boja je wub.a što neki imaju USB, da se ubaci power bank?
May 20, 20251 yr Pazio sam, stavio sam da se samo Case Logic prikazuju! :DNe znam to za USB, šta piše?
May 20, 20251 yr Kablic koji izlazi na spoljnu stranu ranca. Kapiram da unutra zakacis tablet ili telefon, a spolja zakacis za punjac ili power bank ili tako nesto. Ja ne nosim ranac na putovanja pa ne koristim. Edited May 20, 20251 yr by Mel
June 24, 20251 yr Joj i meni treba i ranac za laptop od 17'' a i veći kofer.Išao juče i u Thule i Samsonite da vidim kakvi su kad ih stavim na leđa. Svi koji su za laptop 17'' su bar od 30 litara, to je dosta zapremine, a opet gledam da mogu da ga koristim i kad ne nosim laptop. Ovaj mi je favorit trenutno.brandpoint.rsSAMSONITE ECODIVER RANAC LMislio sam da uzmem na KP, tamo su dosta jeftiniji nego u zvaničnim radnjama.A za kofer tek ne znam šta ću. Prošle godine sam kupio neki skroz plastični u Metrou za 4k, čisto da imam za more. On je posle letova do Sicilije i nazad, već malo razmrdan. Ne koristim velike kofere tako često, pa mi se i ne daju neke velike pare za to. Možda opet uzmem tako nekog plastikanera za jednokratnu upotrebu, mada kapiram da se na duže staze isplati kvalitetan kofer.
September 8, 2025Sep 8 . Video sam slucajno jaknu MONT.. i podsetio se mladosti))). Mislio sam da su se ugasili. Ko to sad radi, na netu nista ne nalazim? Neki oficijalni sajt , nesto ? .
September 15, 2025Sep 15 o fak, znao sam da ce doci ovaj dan.. treba mi mali kofer za putovanja... gledao sam malo, jel valjaju ovi American Tourister Daring Dash?
September 15, 2025Sep 15 1 minute ago, Mr.Mxyzptlk said:o fak, znao sam da ce doci ovaj dan.. treba mi mali kofer za putovanja... gledao sam malo, jel valjaju ovi American Tourister Daring Dash?Ne znam, videla sam po Metroima snizenja kofera pre 2 nedelja, ako nisu upadljivo nekvalitetni po meni se ne isplati ulagati u ne znam kakve kofere pogotovo te rucne koje nece niko sutirati po aerodromu kao one vece.
September 15, 2025Sep 15 u pravu si, ja sam vec izludovao sa ovim od 16 hiljada jer mi se dopao.... samsonite je izgleda kao mercedes u svetu kofera...
September 15, 2025Sep 15 17 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:u pravu si, ja sam vec izludovao sa ovim od 16 hiljada jer mi se dopao.... samsonite je izgleda kao mercedes u svetu kofera...jeste. prelepi su. moj rucni je 20 godina mislim nista spec mu ne fali, mada ako ides negde gde treba da izgledas bas prelepo on jeste malo ofucenzi. imam i neki preskup veliki kofer, tacno da treba da letim sa njim plakala bih da vidim da ga bacakaju onako po aerodromu, njega koristim dosta ali ide u gepeku posto sad jako retko idem negde avionom.
September 16, 2025Sep 16 23 hours ago, Mel said:jeste. prelepi su. moj rucni je 20 godina mislim nista spec mu ne fali, mada ako ides negde gde treba da izgledas bas prelepo on jeste malo ofucenzi. imam i neki preskup veliki kofer, tacno da treba da letim sa njim plakala bih da vidim da ga bacakaju onako po aerodromu, njega koristim dosta ali ide u gepeku posto sad jako retko idem negde avionom.. Mi imamo par komada, jedan je vec izgleda velik za sve strozija pravila prtljaga... I bila je to cisto ekonomska odluka, jednostavno samsonite ce sahraniti gomilu drugih kofera bas tim bacanjem o kome govoris, izgleda mi neunistivo)) .
September 16, 2025Sep 16 45 minutes ago, barba said:.Mi imamo par komada, jedan je vec izgleda velik za sve strozija pravila prtljaga... I bila je to cisto ekonomska odluka, jednostavno samsonite ce sahraniti gomilu drugih kofera bas tim bacanjem o kome govoris, izgleda mi neunistivo)).Pa imas i onu opciju sa najlonom, vidim da ljudi sve masovnije uvijaju, to ako kofer nesto i popusti plastiketina nece : D
Create an account or sign in to comment