Jump to content
IGNORED

Srbija Open


zzzzz

Recommended Posts

kakva smo iskompleksirana stoka
prepoznavanje problema je prvi korak u resavanju istog. ajmo sad lepo dalje, sta ces uciniti?
Link to comment
  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    55

  • Afterburner

    24

  • renne

    22

  • sherman

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pođem ja da vidim šta je genaro okačio, pa primetim i ovaj članak. Pošto nada umire poslednja, nadam se da je nešto drugo razlog što ga je Novak "udaljio sa tribina", a ne visok pritisak.
Ja bih i rekao da je nesto drugo razlog i to da je debeo razlog. Ne vidim zasto Novak na konferenciji za stampu ne bi rekao/izmislio da ga je poslao sa tribina iz zdravstvenih razloga. To bi se tacno uklopilo u njegovu jako izrazenu zelju da se svidi ljudima zato sto je dobar, brizan i plemenit, narocito zato sto fura tu pricu o njihovim bliskim porodicnim odnosima. Mislim da je Novak u toku turnira shvatio da je sve ovo jednostavno previse i da se zato toliko nervirao tokom citavog turnira. Cita i on (ili neko iz njegovog tima) zajebancije Pitera Bodoa i drugih teniskih komentatora na njegov racun, a posto, kao sto rekoh, voli da ga vole, nisam siguran da mu prija to sto ga svi zivi ribaju zbog njegove alave i nevaspitane porodice. Recimo, da sam na njegovom mestu tesko da ne bih onoj budali od njegovog brata, koji se 'ladno proglasio za osvajaca turnira u dublu iako jedva da cestito zna da drzi reket, taj isti reket nabio u dupe sa sve glavom reketa napred.Sve u svemu, mislim da je po pitanju svog sopstvenog imidza Novak isuvise skupo platio to sto je na kraju dobio onaj retrovizor i 250 ATP bodova.
Link to comment
Sve u svemu, mislim da je po pitanju svog sopstvenog imidza Novak isuvise skupo platio to sto je na kraju dobio onaj retrovizor i 250 ATP bodova.
realno je poceo da to placa davno pre pocetka samog turnira.....
Link to comment
Za tvoju informaciju, niko ne kaže da turnir nije lep, da stadion nije lep, da nije lepo što je Beograd dobio ovako nešto.
Da, isto tako niko ne kaze da jeste to sve tako, ustvari kaze poneko a ostali su se okomili na sabanizam, Srdjana, Gorana i koga vec. Mislim, svaki teniski turnir je parada snobova, guzonja i ostale wannabe elite. Ne vidim razlog da se Beograd razlikuje po tom pitanju. Jedina mana turnita je to sto je bilo previse Djokovizacije ali ljudi su i otkupili taj turnir, sredili terene pa im se moze. U narednim godinama ce sigurno to biti vise Serbia Open a manje Novak Open tako da je i ta mana prenaglasena. Ja sam uzivao gledajuci turnir a za sve vas koji ga se sramite me iskreno zabole, zalite se tati! :P
Link to comment
realno je poceo da to placa davno pre pocetka samog turnira.....
Pa jeste, ali može to i da se promeni. Posle finala u Rimu, baš na Bodeovom forumu, gde Novaka redovno opljunu kad god zasluži, a i češće, nije bilo ničeg drugog osim pohvala na njegov račun. Uglavnom su svi pljuvali onu ženu, voditeljku, što ga je terala da opet imitira Nadala, hvalili igru, pravili poređenja atmosfere koja je vladala na ceremoniji sa onom posle mečeva Nadal-Federer itd. Hoću da kažem da, kada ga bulumenta ostavi na miru, on može da bude sasvim podnošljiv, pa čak i (neutralnim posmatračima) simpatičan momak. Ali me ova priča podseća na one bivše Zvezdine fudbalere, braću Đorović, koji su samo u paketu mogli da se kupe. Valjda će Novak da ukapira da sva ta negativna energija koju emituje Srđan može samo da mu šteti. Nadam se da je ovo prvi znak da je to počeo da shvata.Ja verujem da bi Đoković mogao da uzme Melburn i US Open po tri-četiri puta, a na Wimbldonu da bude jak favorit, a nekad možda i da ga osvoji, samo kad bi ga ostavili na miru. Glupo je da neko ko je očito talenat ne ostvari svoje mogućnosti, da neko ko ima potencijala za možda i desetak GS trofeja, ostane na jednom zbog toga što njegov tata misli da je prvi izmislio i pare i pamet i bogatstvo i tenis i šta ti ja znam šta sve ne.
Link to comment
Ja verujem da bi Đoković mogao da uzme Melburn i US Open po tri-četiri puta, a na Wimbldonu da bude jak favorit, a nekad možda i da ga osvoji, samo kad bi ga ostavili na miru. Glupo je da neko ko je očito talenat ne ostvari svoje mogućnosti, da neko ko ima potencijala za možda i desetak GS trofeja, ostane na jednom zbog toga što njegov tata misli da je prvi izmislio i pare i pamet i bogatstvo i tenis i šta ti ja znam šta sve ne.
Kako to mislis, zasto bi njemu to smetalo da osvaja sve te silne turnire? Kao, 10 gs-ova je nadohvat ruke, samo ako ga Srdjan ne spreci u tome.. I do sada ga je pratila cela svita, a i sam se potrudio da navuce antipatiju objektivne teniske publike prenemaganjem i foliranjem, pa je opet uzeo gs i sve sto uz to ide, uprkos losem imidzu. Ako nesto moze da ga zaustavi na putu do desetak gs-ova pre bih rekao da su to njegova nejaka pleca i neki novi klinci koji nece sedeti skrstenih reketa dok Djovak ne uzme svoju kvotu naslova koji mu pripadaju... a ne to sto mu je Djansr tata :mellow:
Link to comment
Zasto je kao trofej dodeljena ona tacna? Ja sam ocekivao statuu Novaka Djokovica.
Realnije je bilo ocekivati statuu Srdjana Djokovica, ipak je on 1 pater familias...
Link to comment
Kako to mislis, zasto bi njemu to smetalo da osvaja sve te silne turnire? Kao, 10 gs-ova je nadohvat ruke, samo ako ga Srdjan ne spreci u tome..
Pa niko nije ni rekao da ga sprečava, već da ga sputava. Kako vreme bude prolazilo, a Srki bude razvijao ludilo, to sputavanje će mutirati u sprečavanje. Mada, tu je i par nepoznatih oko najmlađih članova familije, oni mogu da i da spasu, ali i da totalno dojebu patera. Kako god, ovo Novaku samo odmaže i valjda je toga svestan.
Link to comment

Srđan je jedna od stvari koje ometaju Novaka, o ostalima ne pričam jer sad nisu na dnevnom redu, a i opšte su poznate, kao što i sam znaš.

Link to comment

Hmm, sponzori obecali da ce da pljunu vecu kintu, poslovicno pljuvacki orijentisani Armenulic je priveden Porodici, izgleda da nas ocekuje pozitivan izvestaj ATP monitora (hvala hostesama), puca se na ATP 500. Dziberluk je izgleda gone with the wind.Srbija je svet. :lol:

Link to comment
  • 11 months later...

uzasno losa poseta na otvaranju. izgleda da su lose odradili marketinsku kampanju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...