Jump to content
IGNORED

Srbija Open


zzzzz

Recommended Posts

A Đokovića sprečavaju da se distancira od familije how?
pa mile kitić, valjda. kad su zajedno pevali onaj "mile kitić ima jedan hitić", ovaj mu je reko da se ne distancira od familije ni u ludilu, a baš je jadan mislio, mukica mala.
Link to comment
  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    55

  • Afterburner

    24

  • renne

    22

  • sherman

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja baš i ne mislim da je članak koji je napisao Bodo gori od stvari koje se ovde sasvim opravdano pišu o Familiji. Imajući u vidu kako je Novak reagovao na zvižduke publike na poslednjem US Openu, kao i mnoge druge primere, jasno je da je reč o momku koji voli da ga svi vole. Kada njegova ne-baš-tako-uska-ni-malobrojna porodica uradi nešto što stvori negativan publicitet, to se, smeo bih da se kladim, loše odrazi i na njegovo raspoloženje, a samim tim i na igru. A sve to mu ne treba pred baš ovaj deo sezone. Da li je moguće da toga nisu svesni njegovi bliži i dalji rođaci? Pitam se, imaju li ti ... te osobe išta unutar lobanje? Da li su počeli polako da zaboravljaju da su tu gde jesu zahvaljujući tome što Novak opasno igra tenis? Shvataju li da svojim ponašanjem "seku granu na kojoj sede"? ( :) Ovo sa granom ispade zgodno.) Ili, jednostavno, ne mogu drugačije da se ponašaju. Inače, lično mislim da, čak i u krugovima Đokovića, Srđan važi za _ _ _ _ _ _.

Link to comment
OK, Možda grešim, ali sam uvek naletao samo na negativne tekstove (doduše ne čitam redovno, pa sam verovatno stekao pogrešan utisak)
od Bodoa? jedan od najboljih teniskih kolumnista, definitivno. i sve sto je napisao, potpuno je na mestu.btw, sto mi se brisu postovi, pa nisam sada nista lose napisao?! :blink:
Link to comment

bio sam tamo, gledao sa strane i stvarno je istina da su hteli da uvedu igrace uz ugasena svetla. nisam mogao da verujem da ce to da urade i kad se svetla ugasise mnogo sam se smejao. srecom niste culi acine pokusaje animiranje publike tokom blackouta, osecao sam se kao da mi busilica ide kroz glavu, najveca komentatorska PPP koju sam cuo do sad. :ph34r: btw Kubot je solidan igrac gledao sam ga od pocetka (kvalifikacija) i tipovao sam da ce daleko dogurati, jedan dan je igrao dva singl meca, jeste lucky ali definitivno nije looser

Link to comment
srecom niste culi acine pokusaje animiranje publike tokom blackouta, osecao sam se kao da mi busilica ide kroz glavu, najveca komentatorska PPP koju sam cuo do sad. :ph34r:
Mislis KDP. Ne vredjaj nam forum. angry.gif Harper objasnio jedino sto se ne slazem da je tekstu e-novina sve glupost jer ovaj turnir i cela nasa zemlja imaju dosta superhikovskih momenata. Primitivaca uvek i svuda ima, ali je tuzno sto dobijaju prostor i sto im se povladjuje, ali nece ni to vecno trajati i kad se neko suprotstavi ovim kabadahijama opet cemo po ko zna koji put biti izlozeni prici o nezahvalnoj Srbiji koja ne zna da ceni svoje blago, o pretnjama napustanjem reprezentacije u Novakovo ime, prestanku investiranja jer Srbija nema sluha i slicnim otrcanim frazama na koje se veliki broj naseg puka lako prima...
Link to comment
Mislis KDP. Ne vredjaj nam forum. angry.gif Harper objasnio jedino sto se ne slazem da je tekstu e-novina sve glupost jer ovaj turnir i cela nasa zemlja imaju dosta superhikovskih momenata. Primitivaca uvek i svuda ima, ali je tuzno sto dobijaju prostor i sto im se povladjuje, ali nece ni to vecno trajati i kad se neko suprotstavi ovim kabadahijama opet cemo po ko zna koji put biti izlozeni prici o nezahvalnoj Srbiji koja ne zna da ceni svoje blago, o pretnjama napustanjem reprezentacije u Novakovo ime, prestanku investiranja jer Srbija nema sluha i slicnim otrcanim frazama na koje se veliki broj naseg puka lako prima...
Nisam ja ni rekao da je sve glupost. I nije, mada ima dosta gluposti. Ono sto mi u ovakvim tekstovima uvek smeta je sto se potencira samo jedna strana price, samo ona u kojoj je sve lose, sve je pljacka, sve je blamaza i tako dalje, Zasto se, makar alibija radi, ne napise i da Beograd po prvi put u istoriji ima ATP turnir, da je mnogo dece doslo i proslo kroz ovaj kompleks, da je ceo taj kraj koji je bio prljav i zapusten stvarno svetski uredjen (znam to jer godinama setam trasom na kojoj se nalazi 25. maj), da je teniski turnir visoke klase lep i koristan sportski sadrzaj koji prilici gradu u kojem je rodjeno 5 vrhunskih tenisera koji danas igraju znacajnu ulogu u svetskom tenisu, pa, zasto da ne, i da prateci elementi turnira kakvi su linijske sudije i ova deca sto skupljaju loptice rade svoj posao izvanredno? Sta je falilo da se par recenica i o tome napise? Tamo dolaze neki ljudi da gledaju tenis, da uzivaju, klinci jurcaju da pokupe autograme i da vide svoje idole. Sutra ce neki od njih da razvuku zicu ispred zgrade i maltretiraju roditelje da im kupe reket da bi se i oni bavili sportom. Ne, ovim zadusnim babama koji zive samo za to da sve ode u qratz ne bi li oni mogli da idu okolo i pricaju "jesmo vam rekli" nista od toga nece da upadne u fokus. Nikada. Zato sto i oni nisu nista bolji od Srdjana Djokovica i kompanije. Isti su oni qratz, ista prica jedne iste Srbije. One primitivne i na sve zavidne.
Link to comment
srecom niste culi acine pokusaje animiranje publike tokom blackouta, osecao sam se kao da mi busilica ide kroz glavu, najveca komentatorska PPP koju sam cuo do sad. :ph34r:
mislis, culo se jasno i glasno :lol: :lol: :lol: ,i nadam se da kad kazes busilica mislis na hilti
Link to comment

@mrxda KDP je ispravna skracenica zaboravih@pyrkyiskreno mi je drago sto je nekima aca bio smesan, ja od zaprepascenja nisam mogao da se smejem, drzao sam glavu da mi ne spadne s ramena :)ali sad narodnjaci u pozadini i novak kako pizdi :ph34r: nadam se pobedi seppija

Link to comment
@pyrkyiskreno mi je drago sto je nekima aca bio smesan, ja od zaprepascenja nisam mogao da se smejem, drzao sam glavu da mi ne spadne s ramena :)
transfer neprijatnosti jeste ogroman ali ja sam u fazi kad se samo smejem sekiracija mi zabranjena, Milojko postaje malo dete za Acu
Link to comment
transfer neprijatnosti jeste ogroman ali ja sam u fazi kad se samo smejem sekiracija mi zabranjena, Milojko postaje malo dete za Acu
sta je pricao?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...