Jump to content
IGNORED

Srbija Open


zzzzz

Recommended Posts

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    55

  • Afterburner

    24

  • renne

    22

  • sherman

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imamo sve
Đoković: "Imamo sve za seriju 500"Direktor ATP turnira "Srbija open" Goran Đoković izjavio je da naša zemlja ima sve uslove da dobije organizaciju turnira serije 500.Đoković je međutim dodao da bi za to trebalo da se obezbedi trostruko veći budžet od sadašnjeg, koji iznosi 416.650 evra."Imamo sve uslove, centralni teren kapaciteta 6.000 gledalaca, pomoćne terene, Novaka, koji je drugi na svetu, a i ja sam u evropskom bordu ATP-a. Medjutim, budžet mora da bude tri puta veći", rekao je Đoković tokom promotivne vožnje "Plavim vozom".Đoković je istakao da na Otvorenom prvenstvu Srbije očekuje posetu kao tokom prvog izdanja turnira 2009. kada je mečeve na terenima SRC Milan Gale Muškatirović pratilo oko 100.000 gledalaca."Turnir protiče kako smo i planirali, još samo da nas do kraja posluži vreme", rekao je Goran Đoković.
Imaš sve, sem para. Pa de Familijo isprsite se, kad je već privatni turnir, idemo do kraja, deder iskeširajte štogod. Ionako te pare od karata i sponzora ne idu državi. Ali nije im mrsko ispružiti ruku. Ti bi da ti se iz budžeta plati to mjesto u Bordu ATP-a. Ej, i strikan je neka fora, nije dovoljan tata što bi da bude predsjednik TSS i braća reprezentativci, još i majka da zauzme mjesto u WTA i mirni smo. Gade mi se.Samo biće tuki od tih para kad Švabe uzmu Telekom. Onda će vjerovatno kukati Vladi Srbije i njenom mizernom budžetu.
Link to comment
Tipso podebio, jako čudan meč, tipičan za Janka.
Dobar je bio Janko, nije lako igrati protiv ovog atleticara na ovako sporoj podlozi. Jedino sto je i ovog puta isposlovao mnogo zutih minuta ali dobro je videti da one vise ne traju do kraja meca.
Link to comment

aleluja!konacno je tipsarevic dobio mec u jkojem gubi drugi set!igra nba mrezi impresivna, bilo je vise od nekoliko outstanding forhenda.Sutra ce, razume se, biti topovska hrana nasem goatu, iako sam se ja nadala da ce biti zanimljiv mec, bojim se da je janko svoje gorivo elegantno ispustio veceras u totalu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...