Jump to content
IGNORED

Srbija Open


zzzzz

Recommended Posts

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    55

  • Afterburner

    24

  • renne

    22

  • sherman

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ђовак Ђуниор делује много боље од Крајиновића, ово мање личи на ЊТА тенис.

Link to comment
sta je uradio?
Pogresno je procenio duzinu lopte i izgubio poen. Nakon toga je stavio reket medju noge i onda drsku reketa podigao prema ustima kao da pusi k.... :unsure: Edited by Mauci
Link to comment
Pogresno je procenio duzinu lopte i izgubio poen. Nakon toga je stavio reket medju noge i onda drsku reketa podigao prema ustima kao da pusi k.... :unsure:
:huh: na kakvog pacera (di Maura) sam se ja kladio :isuse: nije mi jasno kako je izgubio set od ovog klinca, ali valjda neće i meč.
Link to comment

pazi sta pises. srdjan sve gleda.edit: moram da primetim da je sergio tacchini oprema koju novak nosi prilicno jadna.

Edited by Lloyd Wyman
Link to comment
:huh: na kakvog pacera (di Maura) sam se ja kladio :isuse: nije mi jasno kako je izgubio set od ovog klinca, ali valjda neće i meč.
Jok ti ces.Za ulazak u drugo kolo se dobija 6k cini mi se, vjerujem da je Di Mauru bilo dovoljno nekih 10-ak da se ne trudi previse u ovom mecu.Tuzno je sto ce ovaj mali idiot koji ne igra turnire sem kad mu brat zavrsi pozivnicu (BG, Umag...) da uzme isti broj bodova kao i onaj muceni Filip koji se bar trudi, putuje i igra turnire po kojekakvim vukojebinama.
Link to comment
Jok ti ces.Za ulazak u drugo kolo se dobija 6k cini mi se, vjerujem da je Di Mauru bilo dovoljno nekih 10-ak da se ne trudi previse u ovom mecu.Tuzno je sto ce ovaj mali idiot koji ne igra turnire sem kad mu brat zavrsi pozivnicu (BG, Umag...) da uzme isti broj bodova kao i onaj muceni Filip koji se bar trudi, putuje i igra turnire po kojekakvim vukojebinama.
Ужасно смараш. Ди Мауро је просто лош играч, а млађи Ђоковић удара јаче од многохајпованог Филипа. Трећи сет.
Link to comment
Ужасно смараш. Ди Мауро је просто лош играч, а млађи Ђоковић удара јаче од многохајпованог Филипа. Трећи сет.
i to bi trebalo da znaci da je mnoghajpovani filip losiji od malog djokovica? filip je za 2 klase bolji igrac o djokovica.
Link to comment

Di Mauro je los ATP igrac, veteran koji tesko moze zaraditi ATP pobedama pa trazi alternativne vidove zarade, Filip je (trenutno) los celendzer igrac, a Marko nikad u zivotu nije prosao kvalifikacije za trecu ligu - prejake fjucerse u Doboju, Arandjelovcu, Karlovcu... Jedini turnir na kome ima motivaciju i gde njegovi udarci imaju snagu je porodicni. Nema tako loseg (moze biti samo nemotivisan) protivnika na ovom nivou da pobeda srednjeg Djokovica nad njim ne bi izazvala sumnju. Ovo sto sam napisao nije lepo prema Markovom trudu, ali tek kad osvoji Doboj, Arandjelovac ili Karlovac pobedom nad 856. na svetu osvojen set na ATP nivou i pobeda nad najboljim dublom sveta ne bi bilo sumnjivo cudo.

Edited by MrX
Link to comment

Дакле, сада од приче о куповини меча идемо на причу о куповини сета? :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...