Jump to content
IGNORED

Srbija Open


zzzzz

Recommended Posts

Pa...ne baš. Tim pre što nikada ne bih napisao da on gubi svaki drugi meč. Čovek je igrao 2 ozbiljna finala sa Nadalom u 10-15 dana...

Link to comment
  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    55

  • Afterburner

    24

  • renne

    22

  • sherman

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

niko da pomene da je mec kasnio pola sata zato sto je 1 otac naredio da se pogase reflektori kako bi se ulazak njegovog sina na teren propratio svetlosno/zvucnim efektima. i onda kad su hteli ponovo da upale reflektore, PRC :lol: svim tim velikim reflektorima treba barem 25 min da se prvo ohlade kako bi se posle ponovo mogli upaliti. nakon toga otac izdaje 1 zvanicno saopstenje u kojem se navodi da je doslo do prekida napajanja elektricnom energijom :lol: na sta je EDB odmah reagovo demantujuci da imaju ikakve veze sa tim i da do prestanka napajanja nije doslo nigde u gradu :D. :Hail:

Link to comment
niko da pomene da je mec kasnio pola sata zato sto je 1 otac naredio da se pogase reflektori kako bi se ulazak njegovog sina na teren propratio svetlosno/zvucnim efektima. i onda kad su hteli ponovo da upale reflektore, PRC :lol: svim tim velikim reflektorima treba barem 25 min da se prvo ohlade kako bi se posle ponovo mogli upaliti. nakon toga otac izdaje 1 zvanicno saopstenje u kojem se navodi da je doslo do prekida napajanja elektricnom energijom :lol: na sta je EDB odmah reagovo demantujuci da imaju ikakve veze sa tim i da do prestanka napajanja nije doslo nigde u gradu :D. :Hail:
:lol: majko mila. ne znam kako je srki mogao da kaze da nema struje kada se videlo i u prenosu da oko terena rade neke plave sijalice. car!
Link to comment
niko da pomene da je mec kasnio pola sata zato sto je 1 otac naredio da se pogase reflektori kako bi se ulazak njegovog sina na teren propratio svetlosno/zvucnim efektima. i onda kad su hteli ponovo da upale reflektore, PRC :lol: svim tim velikim reflektorima treba barem 25 min da se prvo ohlade kako bi se posle ponovo mogli upaliti. nakon toga otac izdaje 1 zvanicno saopstenje u kojem se navodi da je doslo do prekida napajanja elektricnom energijom :lol: na sta je EDB odmah reagovo demantujuci da imaju ikakve veze sa tim i da do prestanka napajanja nije doslo nigde u gradu :D. :Hail:
Ahahahahahahahahahhaha, kakav dziber, majko moja. :lol:
Link to comment
niko da pomene da je mec kasnio pola sata zato sto je 1 otac™ naredio da se pogase reflektori kako bi se ulazak njegovog sina na teren propratio svetlosno/zvucnim efektima. i onda kad su hteli ponovo da upale reflektore, PRC :lol: svim tim velikim reflektorima treba barem 25 min da se prvo ohlade kako bi se posle ponovo mogli upaliti. nakon toga otac™ izdaje 1 zvanicno saopstenje u kojem se navodi da je doslo do prekida napajanja elektricnom energijom :lol: na sta je EDB odmah reagovo demantujuci da imaju ikakve veze sa tim i da do prestanka napajanja nije doslo nigde u gradu :D. :Hail:
the father™:Hail:
Link to comment
Ovaj nikada nije podnosio NOvaka.
Nije tacno. Kad je Djokovic jedva bio u prvih deset igraca (mozda jos i nije bio u prvih deset) Bodo je napisao tekst o njemu, nazvao ga "perfect player-om" i pojeo strasnu vatru pre svega Federerovih navijaca. Coveku je Novakove porodice jednostavno preko nosa i treba da mu bude preko nosa. Nikada nijedan vrhunski sportista nije bio okruzen takvom gomilom primitivaca i debila kakvom je okruzen Novak. Ako neko misli da se taj primitivizam The Familije nece odraziti najpre na Novakov imidz a zatim i na samu njegovu karijeru grdno se vara.
Link to comment

Malo iz naših novinaovdeŠto se tiče onog Bodea, ja sam pre par godina pročitala njegovu "Odu o Đokoviću", tako da je on,čovek, prosto danas šokiran onim što je video na MGM terenima. Ja baš nešto i nisam šokirana, od džibera i ne očekujem ništa bolje.

Edited by Arkadija
Link to comment
A Đokovića sprečavaju da se distancira od familije how?
Hajde, ne zajebavaj. Ko se to od nas odvojio od roditelja kao tinejdzer, odrekao ih se preko novina i samostalno krenuo da kreira svoj sopstveni zivot, pa da sad ima pravo da zamera Djokovicu sto se nije distancirao od njih. Uostalom, oni se van Srbije pojavljuju sa Novakom iskljucivo na turnirima i to sada vise ne na svim turnirima. Ovde nije problem u Novaku vec u tome sto drzava i njene firme glade jaja gomili primitivaca koji koriste Novakovo ime i pare da zarade za sebe, pri cemu me uopste ne bi iznenadilo da se i pojedinci iz tih firmi i te drzave nisu ugradili u budzet. Moze Novak da bude generalni sekretar UN a ne samo vrhunski teniser pa bi opet bilo sranje to sto je drzava ukesirala turnir koji je kidnapovan od strane jedne porodice, sto javni servis pusta niz vodu novinare zato sto neki majmun koji je do juce okretao palacinke na Kopu misli (cuj, misli) da ovaj "nije dovoljno navijao za Novaka", sto tehnicari nemaju mogucnost da odjebu budalu sa sve njegovim teorijama o svetlosnim efektima zbog kojih mec na ATP tuirniru kasni pola sata, i tako dalje.Za Beograd je iz mnogo razloga dobra i logicna stvar sto ima ATP turnir i treba da ga ima. I treba drzava da ga podrzi dok ne postane uobicajena stavka u sportskom kalendaru i ATP-ja i Beograda. I treba da budemo zahvalni Novaku sto je gurao da dobijemo ovaj turnir jer ga ne bismo dobili nikada da nije bilo njega. Nije problem ni da privatne firme zarade od turnira ako je to njihovo ulaganje Ali drzava takodje mora da reaguje kad se taj ATP turnir pretvori u festival primitivizma i svetsku blamazu, u sta ga inace ubrzano pretvara "copor Djokovic", zbog toga da bi sacuvala sportski ugled Beograda. ATP turnir nije jebena palacinkarnica i ne moze se voditi kao jebena palacinkarnica. Drzava takodje treba da zastiti svoje investicije u ovaj turnir i da naplati svoja ulaganja, jer drzava nije firma da sponzorise turnir radi reklame. Kad se prica o parama ne prica se o patritoizmu jer cim se te dve price spoje u jednu odmah znas da je u pitanju najobicniji lopovluk.Arkadija, ovaj tekst koji si postavila, za razliku od teksta Pitera Bodoa, je najobicnije smece i jos jedan dokaz da novinari kod nas pisu tekstove na osnovu simpatija i antipatija a ne na osnovu postene analize onoga sto se desava. Imam utisak da su ovi majmuni iz e-novina jedva cekali da nesto na turniru krene lose, jer se to odlicno uklapa u njihovu idiotsku pricu o tome kako je Srbija golo govno a samo oni iz e-novina su svetski ljudi kojima samo uticaj gama zraka na sablasne nevene smeta da od Srbije pretvore raj na zemlji.
Link to comment
Nije tacno. Kad je Djokovic jedva bio u prvih deset igraca (mozda jos i nije bio u prvih deset) Bodo je napisao tekst o njemu, nazvao ga "perfect player-om" i pojeo strasnu vatru pre svega Federerovih navijaca.
OK, Možda grešim, ali sam uvek naletao samo na negativne tekstove (doduše ne čitam redovno, pa sam verovatno stekao pogrešan utisak)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...