Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

Bluz sat....

 

Ja sam se družio sa Vojom Pantićem, pa sam iz lojalnosti slušao i njegov sat bluza na dvestadvojci(poslednji sat emisije Steve Markićevića Sav taj džez) 

Ali Vučko, Vučko je bio intergalaktički talenat. Njegov glas je išao uz bluz, najavni džingl nas je uvodio u ponoć vrednu kao crni dijamant. Mislim da je išao petkom, nisam siguran, ali nedostaju mi noći uz radio, jebeš miksklaude i jutjubove. 

 

Putuj, majstore

 

 

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • aram

    218

  • Indy

    216

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

vučko je bio neviđen lik, uživo verovatno najzabavniji od cele te njegove generacije kojoj je pripadao. možda jedino falstaf. u studiju je uvek izuvao cipele a čarape su umele da mu smrde. imao je neviđen repertoar psovki i generalno jezika na ivici rodne regularnosti, čak i za to vreme u kome nisu vladali uzusi političke korektnosti kao danas. brana milunov je negde napisala da se bukvalno svakoj ženi obraćao sa - mala, jel bi mi dala - i to je istina, x puta me je bio blam što sam prisustvovao toj sceni šoka za neku nesrećnu novu saradnicu. realno danas bi ga vrv držali u zatvoru umesto što ga ovde slavimo. laka mu zemlja.

Link to comment

Charles Gayle (84)

 

Izvanredni free jazz multiinstrumentalista, možda ipak najpoznatiji kao saksofonista, čija se karijera kretala od potpune anonimnosti tamo negde do devedesetih godina XX veka, da bi bio prepoznat i priznat tek u svojim poznim godinama. Imali smo sreće da ga čujemo i vidimo i u našim krajevima (Beograd, Novi Sad, ...).

 

 

  • Tužno 2
Link to comment
On 29. 8. 2023. at 11:32, Eleniko said:

 generalno jezika na ivici rodne regularnosti, čak i za to vreme u kome nisu vladali uzusi političke korektnosti kao danas.

puna madera. pun spojeni sto. xy vraca neku pozajmicu xx: ovo ti je za proslu noc. sto: muk. xx: sta ti je to, ne secam se, valjda nije bio neki utisak. sto: valjanje.

pouka price: dal su vremena, koji li je vrag, al nisu vise isti ni muskarci ni zene. nesto su dobili, al su nesto i izgubili. smo izgubile.

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • Wub 1
  • Tužno 2
Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...