Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

23 hours ago, April said:

Sent from fav toy

kako da ti kažem, reći "muzika ga nije mnogo zanimala" za nekoga kome je ceo život bio muzika je... ne znam. miša je prosto to loženje proživeo deset-petnaest godina ranije i nije hteo da smeta mlađima da to isto dožive i prožive na svoj način. ali je uvek bio tu da da savet, ako neko zatraži. ako ne, a često ne, nema veze.
sve vreme mi je u glavi ovo - čarli vots, kad su došli da mu jave da je brajen džons mrtav, bio je u prugastoj pidžami. kao i njegova žena. ležali su u krevetu i čitali. knjige.

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    212

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, aram said:

kako da ti kažem, reći "muzika ga nije mnogo zanimala" za nekoga kome je ceo život bio muzika je... ne znam. miša je prosto to loženje proživeo deset-petnaest godina ranije i nije hteo da smeta mlađima da to isto dožive i prožive na svoj način. ali je uvek bio tu da da savet, ako neko zatraži. ako ne, a često ne, nema veze.
sve vreme mi je u glavi ovo - čarli vots, kad su došli da mu jave da je brajen džons mrtav, bio je u prugastoj pidžami. kao i njegova žena. ležali su u krevetu i čitali. knjige.

 

Pa to, baš to.

 

Poznajem dosta rasnih muzičara(na prvu loptu, recimo, Raša Đelmaš i Dule Kilibarda) koji su ceo život ostavili svirkama ili batalili završene fakultete radi tezgarenja, a koji o muzici nikad ne pričaju; u tom smislu sam upotrebio 'muzika ih mnogo ne zanima' - što, naravno, nije tačno, ali ih prilično dobro opisuje.

Link to comment
On 29.11.2020. at 13:02, napadaj said:
"Jutros je umro moj brat, Miša.
Borio se kao lav do poslednjeg daha.
42 godine smo svirali zajedno i ne mogu da zamislim da ga više nema.
42 godine se nikad nismo ni ružno pogledali a kamoli posvađali.
Ne mogu da zamislim svirku bez njega.
Dogovorili smo se da umremo na bini a on požurio.
Hvala ti brate na svemu."
 
Bora

 

I onda brt napiše saopštenje kako ipak neće ići na kremaciju...

Link to comment
4 minutes ago, Apollo Creed said:

 

I onda brt napiše saopštenje kako ipak neće ići na kremaciju...

 

Ima ispit iz gramatike slovenačkog jezika2...ili sprema opet neki performans za ljubitelje lika&dela Ace zvale ?

Link to comment

Nisam videla Borino saopštenje, ali sama Mišina ćerka je u svojoj objavi o očevoj bolesti rekla kako se porodica 7 dana pre toga okupila na porodičnom ručku, i smejali se virusu.

Možda su se svi dozvali pameti da nema okupljanja više od 5 ljudi. 

  • +1 2
Link to comment

Pa piše u saopštenju zašto neće

 

Zlo zvano korona virus je i dalje među nama, više nego ikad i zato smatramo obavezom da vam saopštimo da članovi Riblje Čorbe neće u sredu prisustvovati kremaciji. Verujemo da ni Miša ne bi dozvolio da se ugrozi bilo čije zdravlje, bilo čiji život. Kad ova pošast prođe zajedno ćemo ožaliti našeg i vašeg Mišu koncertom u njegovu čast. Budite odgovorni i zdravi. Voli vas Riblja Čorba

  • +1 1
Link to comment

Bora se jeste posrao na karijeru I fanove, mislim da mu je prilicna "kazna" bila kad je svirao Lutku, a publika bleji.

Njegov politicki stav, njegova stvar, a i lova je verovatno uticala.

Svirao je I protiv Slobe I za koaliciju Zajedno I NG...

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Bora se jeste posrao na karijeru I fanove, mislim da mu je prilicna "kazna" bila kad je svirao Lutku, a publika bleji.

Njegov politicki stav, njegova stvar, a i lova je verovatno uticala.

Svirao je I protiv Slobe I za koaliciju Zajedno I NG...
 

mislim da kada on bude došao na red na ovom topiku treba da stoji samo: "RIP i hvala ti za muzički i pesnički uradak". po javnom dostupnom, mislim da je loša osoba u mnogo čemu.

 

setih se. stajao je u kordonu sa milicajcima kada je sloba držao miting "uhapsite vlasija - ne čujem dobro"

Link to comment

ustanovljeno je nešto što se zove rok poezija. na to sam mislio. tu je zaista dobar. a muzički? pa dobro, zahvalni smo bili svima koji su RIPili. ovde sam izdvojio delo od lika.

Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

ustanovljeno je nešto što se zove rok poezija. na to sam mislio. tu je zaista dobar. a muzički? pa dobro, zahvalni smo bili svima koji su RIPili. ovde sam izdvojio delo od lika.

O delu i pricam, muzika mu je sranje, poezija, podvrsta rok, mu je tesko sranje

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...