Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    212

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da je vreme redovno..i da kafane rade..veceras bi gazda svake kafane zaradio taman za kaparu za stan.

 

Sto rece neko..ubrzanim hodom nas napušta sve ono dobro što nam je ostalo od 20. veka..a nikako nismo spremni za to jer ispred nas nema puno toga dobrog.

 

Laka ti zemlja Dzej.

 

 

Link to comment

Ne možeš da ga ne voliš. Kao lika i kao pevača. Legenda je bio i to će tek da poraste.

Sad nek odmori zaslužio je.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

Недавно је гостовао у Балканском улицом, једва је говорио али га дух није напуштао. Почивај у миру, Џеј.

Link to comment

Moja razredna iz gimnazije mu je predavala matematiku u MOC-u. Pričala nam kako je nudio da se prevrće preko glave za dvojku kada mu je rekla uradi bilo šta. Mada ga je na kraju naterala da uradi neki zadatak. Autentičan lik RIP

  • Haha 1
Link to comment

zao mi je sto je umro sto kazu pre roka ali sad ne znam bas kakav je lik bio. gledao sam ga tamo 90-ih kad stane nekim besnim autom u vasinoj oko 2 posle ponoci i proziva devojke koje cekaju prevoz. zove ih da udju pa kad ga ove iskuliraju sta je necete kod cigana, vadjenje stosa para, psovke itd.

simbol najgorih godina beograda i srbije

 

Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

zao mi je sto je umro sto kazu pre roka ali sad ne znam bas kakav je lik bio. gledao sam ga tamo 90-ih kad stane nekim besnim autom u vasinoj oko 2 posle ponoci i proziva devojke koje cekaju prevoz. zove ih da udju pa kad ga ove iskuliraju sta je necete kod cigana, vadjenje stosa para, psovke itd.

simbol najgorih godina beograda i srbije

 

Na žalost i ja ga znam takvog.

 

Neke tri godine sam držao studio u Jevrejskoj, to je odmah pored zgrade sa snimka, tu je držao i piceriju. Grozan je bio kad je pijan. Uđe u piceriju, svi izlaze, samo konobari moraju da ga trpe. 

 

Ali jebiga, sve će da se zaboravi, a onaj pesak u glasu će da se pamti. Džejka je bio umetnik.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...