Jump to content
IGNORED

Californication


Venom

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Venom

    21

  • Lrd

    18

  • Čutura

    11

  • korindjar

    8

Top Posters In This Topic

Ima i šesta sezona. :D Ali, sviđa mi se kraj sezone, finala su skoro uvek bila dobra u Californicationu.

ozivece henk mudija? e jbg,a taman pomislih, kako je ziveo tako je i zavrsio, riba ga ubila

:lol:

Edited by Takanohana
Link to comment

ozivece henk mudija? e jbg,a taman pomislih, kako je ziveo tako je i zavrsio, riba ga ubila

:lol:

Pa ne znako da je crko. Možda je samo zaspao. Samo se pitam da li će sledeća da počne s njim u bolnici, ili će da bude jeftina varijanta da ih žena nađe jedne preko drugih.

Link to comment
Prvo, hejt za hejtovanje fizičkog izgleda žena. Nikad od vas džentlmeni i jebači.
Ikskjuuuuz mi sto imam neke kriterijume i ne zelim da opstim sa bilo cime sto ima dve noge i naznaku sisa :P :DMeni bila glupa epizoda - do pred sam kraj lete samo raspleti, jedan za drugim, i otprilike svaki ide direkt na ruku Mudiju. Ko da je 10godisnja klinka odrasla na happyend bajkama pisala epizodu. Al' ajd, da kazemo da je to bilo zatisje pred buru...A za sam kraj:

Ne vidim prosto kako ce da izguraju celu jednu sezonu sa ovakvim zavrsetkom? Kapiram da ce prvih 5 epizoda on biti u komi u bolnici a svi ce plakati oko njega i bice puno flash-backova. To bi suckovalo na astronomskom nivou :DU US and A ima fazon da ako okrenes 911 i ne javis se, oni automatski posalju patrolu na tu adresu da izvide situaciju. On je bio krenuo da okrece broj, pretpostavljam da je uspeo pa bi tako trebalo i da ga nadju panduri. Mada je to mozda isuvise realisticno i nedovoljno dramaticno kao kad bi ga nasla Karen.btw. Lu Eshbi :Hail:

Link to comment
  • 9 months later...
  • 4 weeks later...

Odgledao petu za klasika 2 dana. Ima Californication taj neki "gledljivi" šmek, preterano dobre cice, malo golotinje, malo duhovitosti, malo romantike, malo apsurda i bizarnosti, malo Charlie Runkle koji je apsolutno zasenio sve ostale i ostalo u seriji i dobije se taj neki proizvod koji je meni barem krajnje zabavan i idealan za casual valjanje po krevetu i gledanje u dokolici i odmoru.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Daj da rezimiram, pa nek me neko ispravi ako nisam shvatio. Na kraju prošle sezone, Rajlanova žena ih iznadrogira i dovede oboje do ivice smrti. Na početku ove sezone on se oporavi, ona gekne i onda on ne može da prihvati to i reši da se samoubije alkoholom i ne može da bude sa svojom ženom jer ga ubija griža savesti, iako su nekoliko minuta pre tog trovanja Molder i Žena shvatili da treba da budu zajedno. Taj deo kapiram.Ali, onda je on odjednom izlečen, nije depresivan i samoubilan, ali umesto da se vrati ženi koju voli sve vreme i koja hoće da bude sa njim, on nastavlja da nekontrolisano divlja i pati što nije sa ženom, a nije sa ženom jer...? Izlečio se od depre i griže savesti, ali tako čitav nije otišao kod žene sa kojom je pre toga imao zajedničku epifaniju o zajedničkom do kraja života zato što...???

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...