Jump to content
IGNORED

Californication


Venom

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Venom

    21

  • Lrd

    18

  • Čutura

    11

  • korindjar

    8

Top Posters In This Topic

Na moje iznenadjenje, treca sezona je skroz okej. Ne pojavljuje se njegova zena, kcerka tek povremeno. Odlican izbor epizodnih uloga (Ketlin Tarner :Hail::lol: jebote, na sta lici sada). Kcerka Suzan Sarandon dominira sisama. Na zalost, izgleda da se u sledecim epizodama vraca zena.

Link to comment
Na zalost, izgleda da se u sledecim epizodama vraca zena.
Ne znam sta si poslednje gledao,

ali pre dve epizode je bila tu na kraju, a u poslednjoj je bas ima dosta

. A sta fali Natasi? :D

Link to comment
  • 1 month later...

Kad bumpnu temu, da kazem neke svoje utiske. Gledao sam par epizoda na b92 (posto sad pustaju)... hmmm, nako, muski sexigrad, mada ipak zabavnije i makar za nijansu duhovitije od onog sranja. Duhovnija inace ne volim, pa mi ni ovde nije nista simpaticniji. Ne znam sta se svi poseravate po Nataschi McElhone, mini je bas 1 slatkica :wub: :)Sve u svemu™, moze da se gleda da se ubije vreme i za zabavu, ali me ovo sto videh nije nateralo da skinem i odgledam celu seriju.

Link to comment

Prehlada i produzeni ostanak kuci u utorak me podsetio da nisam ni pocheo da gledam trecu sezonu, te sam odgledao prve 4 epizode.Iskreno, razocharan sam. Osim na momente, a i ti momenti uglavnom nemaju nikakve veze sa Mr Mudonjom, serija je poprilichno washed up; od celog Henka, ostali su samo one-lineri i I'm-cool-and-you're-not stav. Iz tog ugla gledano, poprilichno je jadno i jeftino shto su ga u cirka 11 minuta sezone ugurali na takvo mesto gde takav stav najbolje moze da se ispolji: medju dosadnjikave akademike. Pochinje da me podseca na Zikinu Dinastiju.Poshto nije toliko u fokusu, Charlijev lik samim nije toliko isforsiran, pa je pricha i dalje zanimljiva.Nastavicu da gledam u nadi da ce se popraviti...... a ni balavljenje na Evu Amurri nije za bacanje.

Edited by Venom
Link to comment
  • 4 weeks later...

E, pogledah prvu sezonu i super mi je serija. :) Na prvoj strani ovog topika, medjutim, video sam da se ne poštuje prva zapovest, Koristi spojlere, te nisam ni čitao ostatak, ali me zanima - valjaju li sledeće dve sezone? Drži li se kvalitet?

Link to comment

Meni 3. sezona odličan, razvratnije, bolesnije nego ikad. Colinijeva razbija, pa i dekan Stejsi mi je poprilično komičan lik, dijalozi standardno dobri, cice izazovne, odličan kraj sezone.Go Henk, GO!

Link to comment
  • 2 months later...
  • 9 months later...

kolko sreće se okreće. pošto je u prethodne 3 sezone pojebo celu CA, saće ceo san quentin da se izređa na njemu. tamo će se zaljubiti i oženiti, a po izlasku usvojiti rankla.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...