Jump to content
IGNORED

Californication


Venom

Recommended Posts

de, de, preterujete malo, sa svoje 52 godine on uopse nije takav odron..
Nije on odron za svoje 52 godine, ali u petoj sezoni ne može više da se proda kao opušteni jebač-frajer pred kojim ribe odmah bacaju gaće.
Link to comment
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Venom

    21

  • Lrd

    18

  • Čutura

    11

  • korindjar

    8

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
Jebote, na šta liči Molder. Uh, bre, deluje kao da mu se faca raspada od botksa, odjednom je omatorio i ne mogu više da poverujem da je bačje boem dobar frajer.
Ja sam primetio isto to jos u trecoj sezoni... Prvo je samo delovao matorije, u trecoj je vec poceo da izgleda kao blago sasuseni dedica. In any case, sokiran sam da ovo i dalje ide. Tesko da je napredovalo od trece sezone, a ni druga se nije proslavila.
Link to comment

Ih bre, al` ste cepidlake :DAko moze Charlie iz 2 1/2 coveka da vacari, moze i Hank Moody :)Ili one "ribe" iz seksigrada (narucito spisateljica i ona crvenokosa.. ne bih ih tak`o ni bluetoothom)Niko ne kaze da je show realanMeni je serija superzabavna. Nasmeju me neke gluposti, a neke stvari me deprimiraju itd.Traje 25min, i za svo to vreme se nesto desava, nema praznog hoda i cim zavrsim sa jednom epizodom, vuce me da pogledam sledecu :DLikovi su mi takodje zabavniSve u svemu :thumbsup: p.s. navijam za nekakav happyend

Link to comment
Ja sam primetio isto to jos u trecoj sezoni... Prvo je samo delovao matorije, u trecoj je vec poceo da izgleda kao blago sasuseni dedica. In any case, sokiran sam da ovo i dalje ide. Tesko da je napredovalo od trece sezone, a ni druga se nije proslavila.
Treca je nagora sezona serijala, cetvrta je bila bolja, ova za sada, po meni, tera dobro. A kompletan lik Henka Mudija je blago nerealan tako da - da li se ovaj raspada ili je mr univerzum i nije preterano bitno :D
Link to comment
Ih bre, al` ste cepidlake :Dp.s. navijam za nekakav happyend
Ma, gledam i ja redovno, ima nekakvu zabavnu vrednost, samo mi je ovo upalo u oči. I malo je postalo nerealno kako je za sve negativan, da baš sve sjebe. Malo predvidljivo: ako je ikako pozitivno, on će da sjebe. A i ja navijam za hepi end, nije da nije.
Link to comment

Samo jos da dodam - ono nesrecno dete sto mu glumi cerku je sve ruznije i ruznije iz sezone u sezonu. Nadam se nekom slanju u evropski internat/tragicnoj smrti njenog lika ako serija ima nameru da traje jos par godina :D

Link to comment
Samo jos da dodam - ono nesrecno dete sto mu glumi cerku je sve ruznije i ruznije iz sezone u sezonu. Nadam se nekom slanju u evropski internat/tragicnoj smrti njenog lika ako serija ima nameru da traje jos par godina :D
+1Inace, izasla je 10 epizoda 5. sezone.Ali odugovlacim sa gledanjem, jer znam da ako je odgledam, posle ostaju jos samo 2 (na koje cu cekati nedelju dana), i onda pauza do sledece godine :(
Link to comment
Samo jos da dodam - ono nesrecno dete sto mu glumi cerku je sve ruznije i ruznije iz sezone u sezonu. Nadam se nekom slanju u evropski internat/tragicnoj smrti njenog lika ako serija ima nameru da traje jos par godina :D
To je neki trend rekao bih, da je cerka tinejdzerka ruznjikava...Inace video juce ovo: KNJIGA :blink:
Link to comment
To je neki trend rekao bih, da je cerka tinejdzerka ruznjikava...
Ajd da je ruznjikava, ono dete je grozomorno :D pazi, ona je kastovana pre 5 godina, tad je bila devojche, nebitno da l lepo da l ruznjikavo, njima je trebalo depresivno dete za ulogu. I to je sve ok, problem mi predstavlja to sto je ona kao osvojila srce ovog klinca u ovoj sezoni, a vamo on rekreativno ocijuka sa sve fotoshopiranim ribama...

...pa i onom crnkinjom.

Gledao ja 10tu, nista spec, Carli je opet hit.

Link to comment
problem mi predstavlja to sto je ona kao osvojila srce ovog klinca u ovoj sezoni, a vamo on rekreativno ocijuka sa sve fotoshopiranim ribama...
Prvo, hejt za hejtovanje fizičkog izgleda žena. Nikad od vas džentlmeni i jebači. A što se tiče kvotovanog, propustio si deo kada taj klinac, koji je meni mega akrep, prizna da se smuvao sa klinkom da bi se približio Henku Mudiju, ali mu je ona prirasla za srce.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...