Jump to content
IGNORED

Californication


Venom

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Venom

    21

  • Lrd

    18

  • Čutura

    11

  • korindjar

    8

Top Posters In This Topic

Daj da rezimiram, pa nek me neko ispravi ako nisam shvatio.Na kraju prošle sezone, Rajlanova žena ih iznadrogira i dovede oboje do ivice smrti. Na početku ove sezone on se oporavi, ona gekne i onda on ne može da prihvati to i reši da se samoubije alkoholom i ne može da bude sa svojom ženom jer ga ubija griža savesti, iako su nekoliko minuta pre tog trovanja Molder i Žena shvatili da treba da budu zajedno. Taj deo kapiram.Ali, onda je on odjednom izlečen, nije depresivan i samoubilan, ali umesto da se vrati ženi koju voli sve vreme i koja hoće da bude sa njim, on nastavlja da nekontrolisano divlja i pati što nije sa ženom, a nije sa ženom jer...? Izlečio se od depre i griže savesti, ali tako čitav nije otišao kod žene sa kojom je pre toga imao zajedničku epifaniju o zajedničkom do kraja života zato što...???
Pogubljeni su totalno, jucerasnja epizoda je bila vrhunac - party na kojoj svako nekoga voli al' se jebe sa nekim drugim, i onda svi placu i kukaju :huh:Da je ovo pravi stari dobri Californication Molder bi vec trpao onu frigidnu feministkinju i ona bi trazila jos :D
Link to comment

Jbt, i ova serija je postala bulja :mellow: najgora sezona, gora i od one u kojoj je igrao Peter Gallagher (a ta je uzasna), ima 2 epizode do kraja, ne da nema nikakve suspenzije i napetosti, klifhengera, nego bre nema ni najobicnijeg zapleta. Nista. Nula. A i fore su asmesne.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Slazem se - najgora sezona... Povrh svega, nekako mi je protrcala, kao da se nista nije desavalo. Prosla je bila mnogo bolja i svakom smislu

Edited by Giggsy
Link to comment
  • 2 months later...
Pogledao sam sinoć. Meni ne smeta patetika, nego potpuni besmisao svega što se dešava.
Mene je osma sezona totalno zabavila, dok me zabavlja, ne treba mi smisao, sama zabava mi je smisao. :)Runkle ubija kao i uvek, Marsi sjajna ali slabija od ružnije polovine, Atikus mi je takođe smešan (i odličan glumac). Sve u svemu smejao sam i više nego što sam očekivao.
Link to comment
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...