Jump to content
IGNORED

Californication


Venom

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Venom

    21

  • Lrd

    18

  • Čutura

    11

  • korindjar

    8

Top Posters In This Topic

Da bi bila kvalitetna, ovoj seriji treba neshto shto do sada nije radjeno. Recimo, neki misteriozni zaplet, ili da se radnja odvija u bolnici, to bi bilo tako frishko.

Link to comment

pa zar nije? ja sam stekao utisak da jeste. ili da barem pokusava biti.stichem utisak da si se ti uvrijedio zbog mojih komentara. ako jesi, izvinjavam se. meni se serija ne svidja, i to je to - iz razloga koje sam naveo i koji su zajednichki za tih par showtimeovih serija koje sam gledao [pojacanjo meni inace izrazito nesimpatichnim glavnim glumcem i ne manje antipatichnom natashom mcelhone] - prosto meni one djeluju prilicno usiljeno i izvjestaceno. moze biti da je do mene, ali nema razloga da se natezemo u vezi s tim, ili da pocinjemo svojevrsnu patkometriju u smislu 'moja serija je bolja od tvoje' ili tome slicno

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Moj je dojam potpuno drukchiji. Nemam nijedan jedini problem sa tvojim mishljenjem, ali mi se chini da si lichno shvatio primedbu da kritika da neshto shto nije komedija nije duhovito i nije bash na mestu.Jedino shto me tera da kazem neshto u korist serije je to shto iskache iz policajci, lekari, misterije, zavere shablona ostalih 1000 puta prezvakanih sranja.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

odgledao prvu sezonu samo zbog toga sto sam nedelju dana bio vezan za krevet a nema stalno novog dextera ni south parka. jedva sam je zavrsio do kraja, vise puta zaspao uz nju, sto mi se inace ne desava. naravno krenem da gledam drugu, kad ono odjednom dobra, zanimljiva, zivlja serija. evo me na trecoj, prerano je za utiske.i koga boli dupe sto je henk tako nestvarno kul, rokenrol, pljuge, vutra, viski, pivo, sjebana frizura, on pogledom one skokom lik, mislim sta treba da gledamo realne likove samo? ovo je serija za besposlene ljude realno. nije uzbudljiva kao vrhunske serije, ali je kvalitetna i dobra, posebno kad malo odmanke, nije na prvu loptu.zar nije bila neka prica da je Duchovny sex addict? to je verovatno lansirano zbog serije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...