Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Meni ovo izgleda previse nasminkano, cenim da ne bi dugo trajalo cak ni u kucnoj varijanti. Probaj da izguglas neka iskustva ljudi sa ovim cudom, stoji da je mala cifra ali sto da bacis i 350e ako ne moras. Dobre polovne trake kostaju ~1500 evra.

Link to comment

Ne mogu da nadjem odgovarajucu i bolju temu, pa evo ovde

Drage dame,
Pozivamo vas da nam se u nedelju 24.09. pridruzite na besplatnom seminaru Krav Mage za žene na splavu Šraf!

Naši instruktori će vam govoriti o osnovnim principima Krav Mage i pokazaće vam tehnike samoodbrane primenljive u različitim situacijama. Seminar će biti trenažni što znači da će svako dobiti šansu da primeni na licu mesta ono što je video i naučio. Ne morate biti obučene za trening – situacije koje budemo simulirali biće one na koje možete naići svakog dana pa bi bilo najbolje da budete obučene u skladu sa tim.
------------------------------------------------------------------------------------------

Prijave pošaljite u inbox ili na broj telefona 064-262-54-54.

 https://www.facebook.com/events/120277835302500/?acontext=%7B%22action_history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22page%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22page_upcoming_events_card%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%2C%22has_source%22%3Atrue%7D

Link to comment

Ne mogu da nadjem odgovarajucu i bolju temu, pa evo ovde

 

Drage dame,

Pozivamo vas da nam se u nedelju 24.09. pridruzite na besplatnom seminaru Krav Mage za žene na splavu Šraf!

 

Naši instruktori će vam govoriti o osnovnim principima Krav Mage i pokazaće vam tehnike samoodbrane primenljive u različitim situacijama. Seminar će biti trenažni što znači da će svako dobiti šansu da primeni na licu mesta ono što je video i naučio. Ne morate biti obučene za trening – situacije koje budemo simulirali biće one na koje možete naići svakog dana pa bi bilo najbolje da budete obučene u skladu sa tim.

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Prijave pošaljite u inbox ili na broj telefona 064-262-54-54.

 

 https://www.facebook.com/events/120277835302500/?acontext=%7B%22action_history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22page%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22page_upcoming_events_card%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%2C%22has_source%22%3Atrue%7D

ja bih ovakva sranja tretirao ko prodaju srebrne vode, il onih slicnih govana sto satro lece sve.

Link to comment

Pa ni meni nije jasno :v , iako me je nasmejao. Jedino sto bi mozda trebalo naglasavati da od par seminara ili treninga nemas nista, samo godine ozbiljnog treniranja sa ozbiljnim instruktorom daju rezultate, al to se nekako predpostavlja

Link to comment

Ne kapiram, valjda je fora da se ljudi zainteresuju, naravno da niko ne očekuje da postane tabadžija za jedan trening. Ali sve počinje tako što negdje za nešto čuješ ili negdje nešto vidiš, nije svakog dotakla božja promisao da se jedno jutro probudio kao Lebron ili Brusli.

Link to comment

pa sam koncept kurseva samoodbrane za zene (i muskarce) je krajnje idiotski, jedna od najgorih vrsta prodaje magle ikada.

na stranu sto ih mahom drze sarlatani, i sto svako sad svoje glupiranje moze da nazove tom kravom magom.

 

jebote, Seminar će biti trenažni što znači da će svako dobiti šansu da primeni na licu mesta ono što je video i naučio. 

 

definitivno treba otvoriti temu realni ajkido i teretana za decu pa tamo reklamirati budalastine

Edited by ToniAdams
Link to comment

Dobro sad, polako , ne bih okacio nista sto licno ne preporucujem. KMG Srbija ti je jedini akreditovani tim za obuku u Srbiji, a ljudi koji su instruktori su redom sertifikovani instruktori koji su pritom ljudi sa bogatim iskustvom u drugim borilackim vestinama i bivsi aktivni pripadnici vojske policije i raznih jedinica. Tako da nista od sarlatanstva. I slazem se da su kursevi glupost, al ovde se radi o promo seminaru za kontinuirano treniranje

Link to comment

dobar im je sajt

 

MAR 22, 20170
Women country coordinator – Milica Mudrinić

Ovim putem želimo da vam predstavimo Milicu Mudrinić, koja je ispred Centra za obuku KMG Srbija postavljena na mesto koordinatora KMG sektora za žene – Women country coordinator. Njeni zadaci i obaveze izmedju ostalog će biti da:
• Promoviše i razvija KMG sektor za žene na nacionalnom nivou
• Razvija snažno zajedništvo među ženama instruktorima i studentima
• Vodi KMG događaje posvećene samo ženama na nacionalnom nivou
• Prikuplja i analizira podatke i informacije o nasilju nad ženama

Link to comment

Ne kapiram zenske sto su u tom nekom fajterskom fazonu, to uglavnom opiceno u glavu. Mislim, ni muskarci lozaci nisu nista bolji ali zenske... ima par komada kod mene u teretani sto su neke kao kik boks, mma, kurac palac... jebene bolesnice, tacno se vidi neka mrznja u ocima, neko zlo. Jezivo.

Link to comment

ne znam o kakvom zlu pricas. vole ljudi sve i svasta, sto bi bilo podeljeno po polovima? kako se ti slikas u roze gacama pa ne kazem da iz tebe pederluk izvire?

 

ja bih volela da sam u samoodbrani odlicna, aikido nije bio za mene, previse miran i statican, ni kiks boks nije bio ( tu me zaruku odveo majstor sale sa aikida u salu do gde je bio kik boks i rekao im ova je vasa), previse agresivan i nezenstven, ja da se mlatim u ringu nema sanse....krav maga je super ali mi nije peske blizu a mrzi me da vozim tamo gde su dobri....

 

ali kad ti ne jednom nego dva puta udju u stan dok spavas...vise nista nije isto. sada nosim suzavac i tizer i to na zahtev muza jer vidi u kakvom svetu zivimo. ne bih mogla sebe da podnesem kao zrtvu. to jednostavno nije opcija.

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...