Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

manje-vise se anulira nekim aktuelnim popustom (uvek ima kod 'prva kupovina' al ne mozes ga beskonacno rabiti tj otvarati sto naloga:D) pa izadje otprilike ta cena koju sam navela..

ne znam, moguce da je glizli u pravu, al sve su to male razlike, mozda je usteda ako uzimas protein non stop, za cega nemam para

Link to comment

Jednostavan pilates tip za trbusnjake. Ako vuces vratom, jace uvuci stomak. Ne da ga napnes nego da pupak privlacis prema kicmi.

Videucu sta je taj pilates tip. Ovo za stomak zvuci kao dobar savet. edit: tip kao savet :) spavao sam do sad

 

Busna mi je desna saka od macketine pa ne mogu trenutno ni trbusnjake, bajk, sklekove...  <_<

 

Nesto danas nemam ni energije al su mi zvenknuli anti-tetanus pa mozda zbog toga.

Edited by katamaran
Link to comment

manje-vise se anulira nekim aktuelnim popustom (uvek ima kod 'prva kupovina' al ne mozes ga beskonacno rabiti tj otvarati sto naloga:D) pa izadje otprilike ta cena koju sam navela..

ne znam, moguce da je glizli u pravu, al sve su to male razlike, mozda je usteda ako uzimas protein non stop, za cega nemam para

 

Caskao ja prvo sa nekim Cabom Madjarom koji radi tamo a posle i sa likom koji je pokrenuo tu celu pricu za Srbiju i rekao mi da nemaju sta da traze protiv ovih sto rade na crno. Sa sajta myprotein.rs ne moze biti jeftinije jer na tu cenu koju dobijes kad ispunis porudzbenicu dodajes jos razne poreze i postarine pa recimo izolat od 5kg koji sam nasao vec od 10 200 + postarina 300-400 kod njih kosta oko 14 hiljada. Na manjim pakovanjima je i manja razlika u cenu ali je svakako skuplje, jedino sto tamo ima brdo ukusa a ovamo samo nekoliko. Mi smo u teretani probali jagodu obican Impact whey i neki cokoladni smuti izolat i oba su skroz ok, nisu prejaki i lepo se mute. Po meni najbolja kupovina, prvo to pa onaj Amino whey hydro kod Pedje Petrovica u Ogistri, to su dva komada sa najboljim odnosom cene I kvaliteta. Sve sam proverio na americkim sajtovima, nema greske za Impact whey koncentrat I izolat, vrh oba.

 

Sto se tice trbusnjaka, ja ih imam ceo zivot a nikad ih nisam forsirao. Mrtvo dizanje, cucanj, trcanje, razni sportovi + nizak procenat masti generalno I to je to, moraju biti lepo vidljivi.

Link to comment

ja nemam niti sam imao. ono neprecizno merenje veli 23% masti i 37% mišića poslednji put. 

 

bio na squashu danas. nije loš kardio. al povrede vrebaju sa svih strana. zabo sam u zid par puta, u protivnika. pitanje je momenta kad ću popasti reket u vugla ili nekog počastiti. 

Link to comment

Sto se tice trbusnjaka, ja ih imam ceo zivot a nikad ih nisam forsirao. Mrtvo dizanje, cucanj, trcanje, razni sportovi + nizak procenat masti generalno I to je to, moraju biti lepo vidljivi.

 

Meni ne ide da skinem to salo sa stomaka, taman mi treba da skinem kao kad stisnem trbušnjake da se stomak uvuče. Evo, trudim se ali ne spada. Radim 5x5 vec nekih mesec dana, a na rotaciji UH sam 3 meseca. Iskreno, uvek sam imao stomak, nikad trbušnjake. Skinuo sam 13 cm u obimu struka za 6 meseci, fali još malo.

Link to comment

bio na squashu danas. nije loš kardio. al povrede vrebaju sa svih strana. zabo sam u zid par puta, u protivnika. pitanje je momenta kad ću popasti reket u vugla ili nekog počastiti. 

 

Na Telepu ? Moze oprema da se iznajmi ?

Link to comment

Na Telepu ? Moze oprema da se iznajmi ?

 

paa to su adice. može sigurno. mislim trebaju ti reketi i loptica. Ovi moji doduše imaju svoje. Ne verujem da se plaća dodatno. 

Link to comment

paa to su adice. može sigurno. mislim trebaju ti reketi i loptica. Ovi moji doduše imaju svoje. Ne verujem da se plaća dodatno. 

 

Tačno, Adice. Jedne zime išao da vidim kako to izgleda, izgubio se sa navigacijom...

Link to comment

 a na rotaciji UH sam 3 meseca.

Daj vise detalja, ako nije problem? Ja sam bio u ketozi, ali sam provalio da stagniram. Sad se nosim mislju da radim te rotacije.

Link to comment

Daj vise detalja, ako nije problem? Ja sam bio u ketozi, ali sam provalio da stagniram. Sad se nosim mislju da radim te rotacije.

Nista posebno, posto treniram tri puta nedeljno u dane treninga rucak i vecera su sa UH (krompir, pirinac... )bez masti a u ostale dane kao LCHF ishrana. Ima na netu cela nauka oko ovoga, ali ja to rafim ovako.

 

Slucajno poslato sa Tapatoka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...