Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ja imam teoriju. Ranije, ja sam umirala od kardia. A sada sam pocela da nosim ajped i pratim predavanja na Courseri iz Astrofizike. Posto mene ta tema potpuno obuzme, moj mozak ne registruje toliko lucenje mlecne kiseline, pa skoro da ne osecam umor. :D

Link to comment

oces prc, da znas samo koju sam hemiju uzeo :fantom:

 

 

Mislio sam natural, i dalje se nadam deci. Vas hemicare ne racunam, vi varate.

 

 

 

 

Jos ovaj mladi ima neke ogromne bicepse. Sigurno preko 65cm u obimu. Scary.

 

 

Mislim da ni Rich Piana nema obim ruke preko 65, kanda si se debelo zajebala :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Pa ja imam od vrha palca do vrha srednjeg prsta 20cm. I onda kad namestim tako prste u polukrugove kao da hocu da omerim obim, ima dobranog razmaka jos izmedju. Mozda sam stvarno lupila 65cm, ali je prilicno impozantna ta njegova ruka. Sav je kockast zbog toga.

Link to comment

Ja imam teoriju. Ranije, ja sam umirala od kardia. A sada sam pocela da nosim ajped i pratim predavanja na Courseri iz Astrofizike. Posto mene ta tema potpuno obuzme, moj mozak ne registruje toliko lucenje mlecne kiseline, pa skoro da ne osecam umor. :D

 

ja sam razmisljao da stavim neke podcaste od 1hr na telefon i da to slusam dok trcim. inace nema sanse da trcim sat vremena ;D

Link to comment

iz cegap ijete vodu? ne daje mi se mesecno 700 din koliko potrosim za politrice u plasticnoj flasici

(pkus ona teorija o plasticnoj ambalazi i estrogenu => uzroku gomilanja salca oko stomaka, ja verujem u to!)

 

 

gde mogu naci flasice od nerdjajuceg celika?

Link to comment

@189:

Ja sam to radio jedno vreme, nije lose, probao sam cak i audio knjige, samo jebe muzika u teretani koja je preglasna i smeta ti, i sto, bar meni, umeju da ti odlutaju misli.

Edited by goofs
Link to comment

ja godinama u teretani slusam podkaste, lekcije i sl. odustala sam od humoristickih sadrzaja jer spoljnom svijetu izgleda neobicno ako se glasno smijem dok radim leg pres.

Link to comment

iz cegap ijete vodu? ne daje mi se mesecno 700 din koliko potrosim za politrice u plasticnoj flasici

(pkus ona teorija o plasticnoj ambalazi i estrogenu => uzroku gomilanja salca oko stomaka, ja verujem u to!)

 

 

gde mogu naci flasice od nerdjajuceg celika?

to je to, prelazim na staklo/metal :fantom:

Link to comment

^

naravno nije to, to je just in case, prioritetni razlog mi da ne kupujem svaki put novu flasicu vode (jer svakako necu puniti  jednu istu - higijena,a i zvanicno pet1 ambalaza je za jednokratnu upotrebu)

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...