Jump to content
IGNORED

Koji radio slusate?


Atreid

Recommended Posts

mjehur urla kazi ladja, rra, kazi ladja :D

 

mjehure vrati se! samo gde? ^_^

 

 

edip. jel mguce da nema mesta za takav/neki/slichan/... medij, danas? bash ga niko ne bi slushao i komercijalno bi bio nikakav? mislim, ne moraju da budalesaju, ovo je bio omaz mladosti, ali neshto sto razuman chovek moze da slusha? :unsure:

Zadnja linija odbrane je "pozitivna nula" ali mislim da je i to nedostizno....

Link to comment

radio nikad ne zaradjuje pare,tako da je odgovor - ne

Zadnja linija odbrane je "pozitivna nula" ali mislim da je i to nedostizno....

kapiram, to je to.

 

mislim, zalim iskreno. danas sam shvatila kolko mi nedostaje ta ekipa. ali nema veze, zaboravicu, vec sam jednom ^_^

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jutros na radio Beograd 1

 

Najavljeno bilo ranije da Gorica i Dragan odlaze i da im je u petak zadnja emisija.

 

Jutros se pojavile neke dve; kratko sam ih slušao taman toliko koliko je vožnja do posla, kad je bila muzika prebacivao sam na ono dvoje iz NS na b92 (koji btw sve više smaraju). Tema programa im bila fascinacija činjenicom koliko se mladih ljudi dobrovoljno uključilo da pomažu kao volonteri povodom poplavne krize.

Zakačio sam malo uživo sa slušaocima ovaj deo:

jedna starija gospođa koja prvo pozdravila "nove glasove na radiju", a odzivom mladih ljudi nije iznenađena jer zna da srpska omladina uvek pomaže kad je predvodi pravi premijer!!! Potom sledi jedan penzos koji prvo popljuvao Goricu i Dragana, jer nisu bili posvećeni penzosima već nekima što idu na posao i studentima a koji /on zna/ ne slušaju radio, a onda nahvalio ove dve (a tek prvi dan kako počele) i naravno nahvalio premijera; zatim se javio komšija "Raca", gde se jedna od ove dve ubi da objasni da mu ništa nije govorila o novoj emisiji; Raca bar propustio da nahvali premijera. Četvrti bio neki brjm-ovac, ali državljanstva Srbije koji podržao ideju radnih akcija i da se iskoristi ovaj trenutni elan mladih ljudi, usput sebe predložio kao starešinu jer ima neko vojno iskustvo, a primetio je da ovim mladim volonterima fale iskusni organizatori.
A tek muzički izbor... :puke:  Ne stigoh do posla, a ruka mi bez naredbe mozga promenila stanicu.

 

Ovo jutros na radiju javnog servisa je bilo kao na nekom nivou eksperimenta pokretanja radio sekcije neke osnovne škole.

Link to comment

 

Ovo jutros na radiju javnog servisa je bilo kao na nekom nivou eksperimenta pokretanja radio sekcije neke osnovne škole.

ja sam gledala na televizoru nekog urednika koji je objasnio da je to potpuno nova i neochekivana koncepcija, moderna a istovremeno i tradicionalna i da ce svima da nam se mnogo svidi jer je super.

Link to comment

o da, svidece se svima ta nova koncepcija radio programa, jos kada postave zvucnike na bandere da se radiJo cuje do svakog stana, bice milina slusati sve to. uzivajmo u modernim vremenima <_<

Link to comment
  • 4 weeks later...

Kakva programska šema subotom na dvestadvojci: do podneva Zoran-Zoki Modli, od podneva do tri povratnik "Kolos sa Rodosa" - Narko Janković, a posle njega luckasti Filip Mladenović (koji još nije suspendovan) ...

Edited by stoka
Link to comment
  • 1 year later...

ljudi shta da slusham? :cry:

 

osim radio kulta pozarevac, jer ni to ne mogu dugo da izdrzim, poshto je nominalno bluz radio, a ja nijesam bash taj tip, ili bar ne svaki dan :(

 

a od govornih radija, a da ne izdaju pijachni barometar, ostao je samo beograd 2 (delimichno) i beograd 3, jel tako? :unsure:

Link to comment

Beograd 202, nema narodnjaka, nema novog domaćeg niti stranog pop-treša,ne vole nešto vlast, par odličnih autorskih emisija (Fića Mladenović, Saša Kovačević, Darko Kocijančič, Vlada Džet, itd) i aktivni su u kampanji za povratak gramofonskih ploča ...

 

Kuzma (Nenad Kuzmić) izvlači najneverovatnije dragulje iz muzičkog naftalina, a Marko Janković se vratio onome što najbolje zna i nedeljom pušta dva sata najbolje rokačine ...

Edited by stoka
Link to comment

Beograd 202, nema narodnjaka, nema novog domaćeg niti stranog pop-treša,ne vole nešto vlast, par odličnih autorskih emisija (Fića Mladenović, Saša Kovačević, Darko Kocijančič, Vlada Džet, itd) i aktivni su u kampanji za povratak gramofonskih ploča ...

 

Kuzma (Nenad Kuzmić) izvlači najneverovatnije dragulje iz muzičkog naftalina, a Marko Janković se vratio onome što najbolje zna i nedeljom pušta dva sata najbolje rokačine ...

Tvoja fascinacija dvestadvojkom je odvec idilicna.Oduvek su postojala dva radijska koncepta (muzicki pre svega) 202 i Studio B Ovaj prvi je bio retrogradan(hevi metal,simfo rok,veciti mastodonti tipa Deep Purple,jugo pastirski rok,riblja bljak corba i td.Za to vreme je studio B bio nesputan (new wave,alternativa svih fela,nekomercijalna nova muzika,sve novo i relevantno iz UK i US,pank,elektronika...) Da vise to nije taj Studio B ali na zalost 202 je ostao isti  :lol:

Slusajte radio preko interneta,jebes domaci etar 

Link to comment

To je mistifikacija da 202 pušta samo stari metal, moguće da je tako bilo ranije. Sada su tematski raznovrsni i, upotrebićemo izlizanu floskulu, puštaju dobru muziku, ma kog žanra bila - od Kokni Rebela do Elementala ...

Link to comment

Za to vreme je studio B bio nesputan (new wave,alternativa svih fela,nekomercijalna nova muzika,sve novo i relevantno iz UK i US,pank,elektronika...) Da vise to nije taj Studio B ali na zalost 202 je ostao isti  :lol:

Slusajte radio preko interneta,jebes domaci etar

 

studio b je od tog "alternativnog" radija osamdesetih postao arhaičan do neslušljivosti

za internet radio mora da ima interneta, nema ga u kolima, kupatilu itd. prosto smara uključivanje kompa i paljenje radija na istom, bar mene.

 

ovo kako je trenutno na laguni mi je najsvarljivije. dok ne krenu dule nedeljković i brakus da smaraju.

 

ne mogu da lovim dva sata didžejinga uroša milovanovića i pedje lukića na studiju b. a ubi i onaj radio sputnik.

Link to comment

Koliko mi je poznato, Braki više nije na Laguni ...

 

Eto, meni je Laguna sladunjava u odnosu na 202, više ono pitki radio za slušanje u kolima ... 202 je, istina, mnogo ozbiljniji radio, sa dosta govornih blokova, ali ne previše ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...