Jump to content
IGNORED

Koji radio slusate?


Atreid

Recommended Posts

Pa kad im je urednik Daca Kocjan.
nisam to znala... čak sam ga pre neko veče čula, vodi nešto kao što je bio oblak u bermudama.ali hit dana nedelje ne znam čega... to ide uvek kad uključim poslepodne... a predlozi su ekv, alis kuper, kalt... i javljaju se ljudi da glasaju :omožda puštaju snimke programa iz 89.
Link to comment

haaaa... najbolje je bilo kad uleti vlada džet, pa se u četvrt-finalu sastaju whitesnake i riblja čorba, deep purple i scorpions, cult igra protivu u2 i poslednji par budu recimo... recimo... judas priest i kerber. ko pre dobije 10 glasova taj je pobednik. bude tu i neizvesnih mečeva, 6-6, 7-6, ajmo vajtsnejkovci, izgubićete od čorbe, evo ga 7-7, idemo frka panika, ko će u polufinale... a ljudi glasaju iako je 2007. ili 2009.

Link to comment
haaaa... najbolje je bilo kad uleti vlada džet, pa se u četvrt-finalu sastaju whitesnake i riblja čorba, deep purple i scorpions, cult igra protivu u2 i poslednji par budu recimo... recimo... judas priest i kerber. ko pre dobije 10 glasova taj je pobednik. bude tu i neizvesnih mečeva, 6-6, 7-6, ajmo vajtsnejkovci, izgubićete od čorbe, evo ga 7-7, idemo frka panika, ko će u polufinale... a ljudi glasaju iako je 2007. ili 2009.
ama čoveče nema deset dana od kako sam počela da slušam jer mi samo to vata neki stari tranzistor na novoj gajbi. sve je tako isto u novembru 2011.juče je bio predlog neka pesma bed ov nejls. slušam i setila sam se šta sam bila u pretprošlom životu.e. jedino što ne vodi vlada džet nego jadranka Edited by slepa živana
Link to comment

jel to ono iz onog nekog filma sa c.slaterom. on ju voli, ali ona umire od nečega...I wanna lay you down in a bed of rosesFor tonight I'll sleep on a bed of nailsI wanna be just as close as your Holy Ghost isAnd lay you down on a bed of rosesuh, naježio sam se, kako to jon bonjon ume da izvuče, pa ga uspori na kraju lay...you...down... pa onda u jednom dahu onabedofroses

Edited by MocaVukotic
Link to comment
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...