Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Koji radio slusate?

Featured Replies

ostade samo radio beograd 2/3 i studio b za slusanje.

 

na studiu b ubise sa sputnjikom i slobodnom evropom, mislim da ih emituju 4 puta dnevno, a na 2/3 tek od ponoci ide non stop muzika.

  • Replies 557
  • Views 72k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • RTS Džezer je krenuo na Planeti izgleda jutros u 6 i može se slušati uživo: https://rtsplaneta.rs/live/radio/4032529/rts-dezer   Današnja šema:   https://www.rts.rs/radio/radi

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Možda zato što im je u "vlasničku strukturu" uleteo masnokosi narkoman pa lagano klizaju na dole... ....shiit has hit the fan.

  • Ja nisam slušao radio još od pokojnog B92 prosto jer je kvalitet stanica bio uzasan. Ali poslednjih par godina dosta slušam ove dve stanice koje hvatam antenom i u kolima i na FM tjuneru preko pojačal

Posted Images

A jel na STB vlasnik "ušao u posed"?

 

 

Poslato sa...

da.

U smislu da se "materijalizovao u upravljačkim strukturama"?

 

 

Poslato sa...

da, da.

vec novembarska plata bi trebalo da je od novog vlasnika.

kakva aduhovitost jutarnjeg na laguni. jelica greganović i dule nedeljković.

:isuse:

kakva aduhovitost jutarnjeg na laguni. jelica greganović i dule nedeljković.

:isuse:

Ti si baš mazohista jbte...

A opet ja slušao uzbudilnik jutros, jbga meni dosadno.

Sad mi je to već suviše priče za onako nešto što svira u pozadini ujutru, a ako se udubi čovek onda je ponavljanje već starih fora i tema...

imate vas dvojca po dva tri zivota pa slusate svasta 

imate vas dvojca po dva tri zivota pa slusate svasta 

True , so true...

  • 2 months later...

Imao sam obicaj da ranije slusam Index i Gradski, ali od januara kada su promenili naziv u S2 i S4 ne vise. Licno sam alergican na S i Pingvin (sada S3).

Trenutno slusam Naxi, AS i ponekad TDI.

Inace ko bese drzi Naxi?

Edited by DrIlic

Naxi 'drzi' dama od stila

Edited by Bane5

Cija je ona?

 

I ko bese drzi AS FM-ove ?

Bežite od radija sa šifrovanim nazivima ...

  • 9 months later...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.