Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Koji radio slusate?

Featured Replies

meni se znoje dlanovi kad pomislim na 202, dacu kocijana, poruke licne prirode, ozon a pre svega na:"ZAJEČARE RUKE GORE; KO GLASA ZA VAJTSNEJK!"
:Drazvalio sam vilice poslednjih dana od smeha, pravili neki best off PLP.a Ozon mi bio prva ljubav odavno,....beše nedelja veče....pa udarim kombinaciju tv-minivox-slika-1027010.jpgplus malo starija verzija ovogajvc190.jpg.w560h420.jpgplus ovoLife_Span_VHS_Tapes_Collection_4.jpga u pozadini me kocjan uspavljuje svojim glasom....sa neke niške varijante ovogatv4.jpg.....eh lepa vremena.....:(PS a all time favorit broj 2 mi ipak bio petak noć i onaj, beše Špiček sa emisijom o filmu....

Edited by steins

  • Replies 557
  • Views 72k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • RTS Džezer je krenuo na Planeti izgleda jutros u 6 i može se slušati uživo: https://rtsplaneta.rs/live/radio/4032529/rts-dezer   Današnja šema:   https://www.rts.rs/radio/radi

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Možda zato što im je u "vlasničku strukturu" uleteo masnokosi narkoman pa lagano klizaju na dole... ....shiit has hit the fan.

  • Ja nisam slušao radio još od pokojnog B92 prosto jer je kvalitet stanica bio uzasan. Ali poslednjih par godina dosta slušam ove dve stanice koje hvatam antenom i u kolima i na FM tjuneru preko pojačal

Posted Images

kako su regulisana autorska prava za radijsko izvodjenje? Zna li ko?
saljes spiskove izvodjaca/pesama SOKOJ-u, oni ti odokativno odrape neku kintu i od toga (valjda) plate stranim izvodjacima sta im sleduje. to je 1 neverovatna hajducija, sve u svemu, nema ni T od transparentnosti.
saljes spiskove izvodjaca/pesama SOKOJ-u, oni ti odokativno odrape neku kintu i od toga (valjda) plate stranim izvodjacima sta im sleduje. to je 1 neverovatna hajducija, sve u svemu, nema ni T od transparentnosti.
:blink: kako covece odokativno? Jel me ovo lozis ili je stvarno ovako kako si napisao?

ne lozi te, otprilike jeste tako.plate i nasim izvodjacima, prema nekakvim koeficijentima. po kojima izvodjaci dzeza ili klasike dobijaju koeficijente od 10 do 100, a oni koji su, jelte, sund, koeficijente od 1 do 0,1.sto nije sprecavalo da ZMitrovic plati pausal SOKOJU od 1 milion na ime autorskih prava, a onda trazi (i dobije) 4-5 miliona za "umetnike" City recordsa, jer svi u ugovoru, naravno, imaju stavku da sve pare od autorskih prava idu izdavacu. :)

Primer kako SOKOJ radi: Svojevremeno je Tijanic objavio rat neplacanjem SOKOJ-u, iznos je bio bas veliki, mislim oko 140 miliona dinara. Ispostavilo se da je do rata doslo zato sto je Tijanic predlozio da RTS naknade SOKOJ-u placa "iz kosuljice", znaci po pesmi, a ne pausalno. Ovo je Leontinu, Srdjana Hofmana i ostale veseljake iz SOKOJ-a dovelo do ludila, posto je osnova rada SOKOJ-a pausalno placanje.Inace SOKOJ je svojevremeno tvrdio i da RTS duguje i mnogo vise od tih 140 miliona, cak 300 miliona dinara, ali da tacnu sumu nije moguce utvrditi zato sto nemaju uvid u poslovne knjige RTS-a. Visina naknade utrdjuje se uz pomoc nekoliko kriterijuma cija medjusobna veza nije bas najjasnije objasnjena statutom SOKOJ-a. Ima i jos gorih stvari. Terenski "agenti" SOKOJ-a se u malim ugostiteljskim objektima predstavljaju kao "poreznici". Muzicki promoter Dragan Novicic licno mi je ispricao da mu je SOKOJ trazio pare od nastupa nekog anarho izvodjaca koji nije u sistemu zastite autorskih prava, znaci nije ni na kakvom spisku SOKOJ-a. Argument je bio: "Mi stitimo prava svih izvodjaca na svetu".

Edited by Marko M. Dabovic

Slusa neko Beograund? Na sajtu nemaju bukvalno nikakvu informaciju o sebi...do njih sam dosao preko Gazinog posta o Zeljku Bozicu.Pustaju sve sto volim, no ads, no spoken word...

Slusa neko Beograund? Na sajtu nemaju bukvalno nikakvu informaciju o sebi...do njih sam dosao preko Gazinog posta o Zeljku Bozicu.Pustaju sve sto volim, no ads, no spoken word...
ne, pricaj

Funk, soul, swing, nu jazz, hip-hop, blues, world, afro, latinŠkola Slobe Konjovica, priblizno.http://beograund.listen2myradio.com/

finli kvej, dženesis, pa neki likvid :Dsad zz top čekam

finli kvej, dženesis, pa neki likvid :Dsad zz top čekam
Onaj dzenezis nisam ni ja razumeo...ali ovoliko dobrog fanka nisam slusao ima par godina

nakrcan i šaflovan komp. voc der not tu andrstend :)

nakrcan i šaflovan komp. voc der not tu andrstend :)
Haha, tacno...zaboravili su da iskljuce shuffle. To objasnjava ovu simbiozu dzeza, fanka, popa i bozicnih pesama.

btw. svako od vas moze na listen2myradio da nakaci svoj stream i da salje link prijateljima i da prakticno emituje sta mu je volja i to sve potpuno dzabe u smislu neplacanja servera i sl. (postoji kod njih i verzija koje se placa, ali moze i porpuno free)

btw. svako od vas moze na listen2myradio da nakaci svoj stream i da salje link prijateljima i da prakticno emituje sta mu je volja i to sve potpuno dzabe u smislu neplacanja servera i sl. (postoji kod njih i verzija koje se placa, ali moze i porpuno free)
Koja je procedura? Imam jedno 50 plejlista spremnih odmah.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.