Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije me bash odushevila epizoda. ochekivao sam nesto malo epskije, so to speak.
Posle onih unakaženih tela na početku, ostatak epizode je bio gotovo pravolinijski. Nijednog trenutka nisam posumnjala u to da će Olivija da ugleda ono što mora da vidi

i kuću i Pitera kako svetlucaju

Nastavak je tek u aprilu.

Link to comment
Nijednog trenutka nisam posumnjala u to da će Olivija da ugleda ono što mora da vidi
pogotovo to drugo - cim joj je Walter objasnio sta moze da vidi, samo je bilo pitanje trenutka kad ce ugledati.
Link to comment

Драго ми је да смо коначно добили епизоду из главне приче, али је ова била прилично слаба. Не волим те флешбек/интроспекција/паламуђење епизоде. У 90% случајева суше. А сад чекамо два месеца, е у курац...

Link to comment

epizoda je bila malo ... smesna. ono kao, svo ti ljudi su u paralelnom svetu radili u istoj firmi u istoj zgradi i u momentu kolizije su se nalazili na apsolutno istim mestima pa su se spojili jedno u drugo ... smesno . da su stavili jednog koji se spojio sam sa sobom, a ostali sa stolovima, zidovima stolicama, to bi bilo u redu.

Link to comment
  • 1 month later...

uskoro krece fringe !nova epizoda se zove "peter" ... vracamo se u proslost da vidimo kako ga je walter ukrao sa onog™ sveta 25527_359358853667_15576613667_3748958_7618569_n.jpg

Edited by 8-walker
Link to comment
epizoda je bila malo ... smesna. ono kao, svo ti ljudi su u paralelnom svetu radili u istoj firmi u istoj zgradi i u momentu kolizije su se nalazili na apsolutno istim mestima pa su se spojili jedno u drugo ... smesno . da su stavili jednog koji se spojio sam sa sobom, a ostali sa stolovima, zidovima stolicama, to bi bilo u redu.
posle ovakvog posta, nije mi jasno kako si uopšte progutao to da postoje dva paralelna sveta :lol:
Link to comment
Šok, nevjerica. I još i:
There were several comments wondering about whether the third season renewal for Fringe was a full season order of 22 episodes or a 13 episode pick-up.  Since none of the stories I’d seen or the press release touched on it, it was a reasonable question.  So I asked FOX.   It is a full season pick-up with an order for  22 episodes.
Spin:
“FRINGE tapped into a deep creative mine this year that built momentum throughout the season and helped give us our first real foothold on TV’s most competitive night,” said Reilly
Znači, ostaje u četvrtku.  :blink:
Link to comment

Ne znam kako uspevate i dalje da gledate... Stvarno...Mene su lično odbili loši likovi, bezidejni motivi, i generalna ispranost mozga...Abrams je završio Alijas sa Danteom, sada ide korak dalje u prošlost...

Link to comment
ne bismo te onda duze zadrzavali ...
Pa, nemoj da se ljutiš što nisam u stanju da uspem...Što si nakraj srca? Uputi me!Možda se vratim seriji :unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...