Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

rumenko je 1 vrh proizvod.

nisam obratio paznju na cenu ove sezone, ali to je bila ledena poslastica na stapicu za malo novaca. 

uvek cu podrzavati tako nesto jer nije uopste lose za najnizu nisu poslastica.

sto se mene tice, na ulici- rumenko uvek. ostali proizvodi traze da spustim svoju pozadinu na sedalo i jedem na miru.

 

rumenko team!!!

Link to comment

i ja sam rumenko team, zato se i nerviram, unistili su ga

 

uz sve, vise ne isparava na toploti, a to sam obozavala jos od svoje sedme godine :cry:

 

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

Twini je bio taj sa dva štapića. Ja pamtim Tigar sladoled, što je u esenciji bio Kapri, ali sa nekim limun-pomorandža punjenjem. Jako malo sam ga guštao, možda godinu dana pa je ukinut, u svakom slučaju nije preživeo do doba kad sam dovoljno porastao da samostalno da kupujem sladolede :) 

 

Inače odrastao na Rumenku, sećam se da je koštao 30 para, dobijao sam 1 dinar od ćaleta za užinu, cepalo se.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

ma foliraža, neko kome su detinjstvo u sladolednom smislu obeležili 1 hladiša i rumenko odjednom postaje sladoledni somelije i ne jede sladoled nego đelatotm

 

moš mislit

:covid19:

 

Kakva foliraža, samo je veća konkurencija, pa možemo da priuštimo i nešto malo bolje. Tj puno bolje. 

 

King extra malina cake svaka čast, sve ostalo suvi, razvodnjeni prosek. 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, beta kentauri said:

kako se zvao sladoled na štapiću od vanile preliven nekim veštačkim limunom. taj sam volela. 

 

 

Da nije Cmok? 

Edited by Jeremija
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, beta kentauri said:

kako se zvao sladoled na štapiću od vanile preliven nekim veštačkim limunom. taj sam volela. 

 

Cmok? Msm da je ananas. I njega obožavam.

 

Kada se pojavio bio je i u višnja varijanti ali taj nije preživeo. Cmoka ima i dan danas.

 

Inače, da iskoristim priliku na godišnji podsetnik da sam dobio dve nagrade u frikomovoj igri na štapićima u dva dana u istoj kutiji cmok sladoleda na istom prodajnom mestu. Tih nagrada (mobilni i 10.000 kredita) je bilo 300 te godine. Ja zabo dve :wacko:

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Da nije Cmok? 

gugl kaže da jeste. potpuno sam zaboravila na cmok

 

@Mil@n moguće da je ananas ne znam odakle mi limun

Edited by beta kentauri
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...