Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

air serbia danasnji let iz podgorice za beograd kasnio 5 sati i onda nas pokupio turski avion (koliko sam video bez oznaka) sa turskom posadom, nasim pilotom i catering (voda i noblice).  kaze stjuart da su trebali posle  leta za antaliju da se vrate kuci, ali su ih poslali da nas pokupe iz pg i dovezu za bg. 

nisam pratio sta se desava sa air serbia, nadam se da nije neki vel'ki picvajz jer imam veceras let za moskvu. moze kasnjenje do 3 sata, posle ulecem u jutarnju guzvu. 

 

WechatIMG5902.jpeg

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Delija67 said:

Ovo je Rumunski avion. Pre dva meseca me dovezao iz Stokholma.

 

jes...ja sam mislio da je turski jer rekose da su bili u antaliji. nisam obratio paznju na boje Dan Air. 

Link to comment
4 hours ago, Braća Strugacki said:

 

ja sam najebao na pasoškoj kontroli, ako si video nekog matorog lika koji šutira kofere i koga privodi policija onda si me upoznao

 

ispizdeo sam najviše zbog broja otvorenih šaltera (50%) i potpunog odsustva ventilacije, a bilo nas je bar 500 tamo (i to ako broji onaj što broji i demonstrante)

To sad u povratku u BG? :ohmy:

 

Ne da te nisam video, nego nisam video ni gužvu na pasoškoj kontroli. Doduše bio sam 2.red u avionu pa sam na pasoše stigao u prvih 5 ljudi.

 

Pre mesec dana sam nastradao na povratku iz Ajndhovena - bukvalno je bio popunjen onaj hodnik u prilazu ka pasoškoj u dužini od oko 100m

Link to comment
2 hours ago, Delija67 said:

Ovo je Rumunski avion. Pre dva meseca me dovezao iz Stokholma.

A mene je taj isti, komplet beli, YR-JUL , odvezao u Istanbul, 14.6.

 

Voda i Noblice, standardno.

Edited by Pegin
Link to comment

Junior je pre neki dan cekao skoro 10 sati u gejt zoni, jer su odlagali let sve za po sat-dva. Predali smo ga stjuradesi, mislim, pazili su ga tamo, ali svejedno, bas lose iskustvo.

  • Tužno 3
Link to comment

Dobar je Dan Air, vozio me prosle nedelje.

1930D38B-A23C-4D2E-9127-CDE02A74E850.thumb.jpeg.2c9dfffb680156b3785fccfee8edb0c1.jpeg

 

tonem u san u sedistu pored i ovaj preklopni stocic padne, probudi me, nastavim, prolazi stjuardesa pa ga lupi nazad, trgne me iz sna :lolol:

 

 

  • Haha 6
  • Tužno 1
Link to comment

Taksista na aerodromu trazio (i dobio) 1000 dinara preko cijene vaucera jer “imate puno stvari”. On vozi karavan i sve su stvari stale u prtljaznik. Povrh svega jos bio bezobrazan i nadrkan.
Pitam lika koji prodaje vaucere da li taksista ima pravo da naplati preko cijene vaucera, kaze u principu ne, ali ako imate baas puno stvari oooonda… 

Drumski razbojnici im nisu ravni.

  • +1 3
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

napokon kuci posle  preko meseca smucanja 

 

Moscow Sheremetyevo terminal C,  departures

 

IMG20230628173447.jpg

 

IMG20230628172000.jpg

 

 

Edited by banecare1
  • +1 4
Link to comment

Dis is džouk, bre. 
 

Sjedimo na PMI 4 sata od kako je trebao biti boarding bez ijedne zvanične informacije od Air Serbia. Dovijam se preko aerodromskog sajta i Flight Radara da saznam da su imali aborted take off i da moraju zamijeniti letelicu, tako da ce kašnjenje biti preko 7 sati, ako leta uopšte i bude. Nikad više sa ovim amaterima. 

  • Tužno 1
Link to comment
Dis is džouk, bre. 
 
Sjedimo na PMI 4 sata od kako je trebao biti boarding bez ijedne zvanične informacije od Air Serbia. Dovijam se preko aerodromskog sajta i Flight Radara da saznam da su imali aborted take off i da moraju zamijeniti letelicu, tako da ce kašnjenje biti preko 7 sati, ako leta uopšte i bude. Nikad više sa ovim amaterima. 

Za gde?



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...