Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

da li je društveno prihvatljivo popiti valijum/bensedin/slično u avionu? (da bi se lakše pregurao dugačak let i vremenska razlika)

 

plus, da li hapse u Japanu ako ti pronađu tabletu-dve narečene supstance?

Ih, pa to radi ogroman broj ljudi. Neki piju bendžose, neki popiju neko pićence.

 

Inače, bilo gde da ideš nema problema sa lekovima, ako nosiš jednu-dve kutije sa sobom, i imaš recept lekara koji ti je prepisao da piješ iste.

Link to comment

oh ma kutija je previše, ja mislila da ponesem tabletu-dve za svaki slučaj :)

 

a recept, khm, ovaj :whistle:

 

 

inače od Amera sam čula da se dosta rabi neki Ambien, nemam pojma šta je to i da li ide na recept, a ionako meni nije opcija, nego sam po prirodi zainteresovana za sve i tako to

 

 

sve u svemu mislim da ću poneti par tabletica, jednu (možda i dve, kad sam mnogo nervozna samo jedna ne pomaže, moram dve) da zgutam za tamo što je najbitnije, a druge dve ako mi i konfiskuju ili nešto nije prevelik problem

i naravno, nikako zajedno s alkoholom

Link to comment

Jujuju koja tuga od rejtinga i koliko pro ozijevsko britanska lista.

 

Air New Zealand was honoured for the fourth year due to its in-flight innovations, financial performance and environmental leadership and commitment to a young fleet, according to the Australia-based website.

Link to comment

Eto.

Hvala na razjasnjenju. :)

 

Što se tiče hobita moram da priznam da su mi za oko zapale njihove reklame posade body painta i naravno ona sa frodom i drugarima.

 

Ali daaaaaleko od #1

Link to comment

Eto.

Hvala na razjasnjenju. :)

 

Što se tiče hobita moram da priznam da su mi za oko zapale njihove reklame posade body painta i naravno ona sa frodom i drugarima.

 

Ali daaaaaleko od #1

 

 

Dobro nisu jos i JetStar ubacili u tih prvih 10 :lol:

Link to comment

meni smeta konstantno nasilno uguravanje lufthanse na sve moguce liste, vidi npr. ovde:

http://www.spiegel.de/reise/aktuell/skytrax-ranking-2016-die-besten-airlines-der-welt-a-1102820.html

ali su bar svesni da ne mogu bolje od 10 mesta  :lolol:

istini za volju, lufthansa se popravila u poslednje vreme, ali je jos uvek daleko od npr. emiratesa ili turkisha, kojih nema na listi. sa ove 3 kompanije najcesce letim.

Edited by Parsons
Link to comment

Ja volim neke druge stvari kod Lufthanse, nisu rigidni i više puta su mi izašli u susret tako da se strane sve ok.

 

Ali daaaaaleko je to od zadataka koje postavljaju gore navedeni i slični.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...