Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

- Luftika pusta neke avione, ali samo na istok :(Ja ti lepo rekoh za Naritu jos pre neki dan :D- Glasine da karte iz Portugalije za US kostaju i do 10 soma dolara :o
Na istok, na istok.Iz tvoje tastature u kontrolu leta :DPozdrav,X500
Link to comment
ja sam na moje dve istrosio sve pare, pa sad nemam ni da se zgotnem na crack ko coek. da me boli kurac za sve, i za zenu, i za dete, vulkane i globalno zagrevanje. imam tablu bendzosa petarde i nesto malo lexaurina, i to je to, protiv 1 prirodne katastrofe
Zajcev, mani se te Evrope, dođi lepo stopom do Midvesta, toliko oranica samo čeka da bude zasejano...midwest.jpg
Link to comment

lako vam je sirotinju zajebavati...za sad sam prebukiran za 26. na istoj ruti ali vec pretim otkazom (da sam ja, bolid za to, nasao Turkish za Stanbol za 23., a "travel agent" nije). mozda izvacarim i neki rerutirani cetvrtak, ko zna, mozda i sredu..jel ima tamo nekih vesti?

Link to comment
za sad sam prebukiran za 26.
Tek tada? Da ti nije mozda originalna karta u T ili E klasi? :D Nemas neki status kod LH?Vesti su:
Evropska Unija saopštila je da bi od ponedeljka mogla da se uspostavi polovina avio-saobraćaja u Evropi.
i
Airspace closed: Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Latvia, Luxembourg, Netherlands, Poland, Slovakia, Sweden, Switzerland, UK Partial closures: Italy (northern airspace closed until Monday) Norway (limited flights in north) Spain (northern airports closed) Flights operating: Greece, Portugal, Russia, Turkey, Ukraine
Link to comment

Sorry na klizecem startu ali moze li neko onako laicki da mi objasni kuda se krece ta prasina tj da li ce za nedelju-dve da bude isto sranje samo preko bare?Dolazim 5og iz USA da bi stigao na vreme u Pariz pa rekoh da se informisem.

Link to comment
Tek tada? Da ti nije mozda originalna karta u T ili E klasi? :D Nemas neki status kod LH?
pricaj jebeni srpski, covece, kakve T i E klase!? putujem ko covek. uspavan. u mom kavezu, dole sa torbama smile.giftek ovog meseca sam otvorio Miles and More, nisam frekvent i ta sranja. jebala me lenja guzica...inace, moj vrli agent upravo gleda da me ubaci "tamo cega se ostali jos nisu setili" - Bejrut ili Aljaska...kako volim srpsku kreativnost! a mozda "uspe da me uvali" i na te prve letove na 3000m, kaze da nije velika navala... jupi!Pavlle, puskurac! odnecu te ja na sjebanim ledjima u Pariz do petog biggrin.gif
Link to comment

Ma ja vec kontam da krenem na vreme do Aljaske pa tamo lepo preko Sibira i cele Rusije da dodjem do Pariza. Jos ako se slucajno od pijanih navijaca CSKA nadju karte utoliko bolje :D

Link to comment
Na istok, na istok.Iz tvoje tastature u kontrolu leta :DPozdrav,X500
a zato se ti ne javljas? :Dcitam da su holandjani utrostrucili cene hotela u okolini schiphola. business, bato...
Link to comment
tek ovog meseca sam otvorio Miles and More, nisam frekvent i ta sranja. jebala me lenja guzica
Eto, da imas neki status, Lufthansa bi te sama pogurala na ranije letove. Srecom za tebe, imaju trenutno pravilo da oni kojima su letovi otkazani [a pogotovo oni koji su zaglavljeni negde] imaju prednost nad onima koji tek zapocinju putovanje.
Link to comment
pricaj jebeni srpski, covece, kakve T i E klase!? putujem ko covek. uspavan. u mom kavezu, dole sa torbama smile.giftek ovog meseca sam otvorio Miles and More, nisam frekvent i ta sranja. jebala me lenja guzica...inace, moj vrli agent upravo gleda da me ubaci "tamo cega se ostali jos nisu setili" - Bejrut ili Aljaska...kako volim srpsku kreativnost! a mozda "uspe da me uvali" i na te prve letove na 3000m, kaze da nije velika navala... jupi!Pavlle, puskurac! odnecu te ja na sjebanim ledjima u Pariz do petog biggrin.gif
Ne znam kakve pa sada veze imaju te klase sa poletanjem aviona, ali to nije ni tema.Elem, celog jutra sef Lufthanze ( zaduzen za sigurnost ili jbmligakakosetozove) govorida bi letenje bilo sigurno jer su pravili nekakva nocna letenja sa nekim mernim instrumentimakoja kazu da ta prasina nema uticaj na sigurnost letenja. Opet tehnicki univerzitetu Cirihu pravio isto te probne balone pa kazu da je registrovana prasina.Elem, upravo na vestima, vest da je od ca 28.000 letova iz Evrope danas otkazano 9.000letova,ali to nije nikakva uteha za letache na duge staze jer se bas radi o tri najveca aerodromaodakle nema sletanja i poletanja do sutra ujutru 02.00 h. Danas po podne ministri saobracajau EU se srecu i zauzimaju stavove sta ce i kako ce.Situacija u Frankfurtu stvarno je katastrofalna za te jadne ljude u tranzitu koji od cetvrtkadrezde u tranzitu. Jeste da imaju sta da jedu i piju, cak su im obezbedjenai kupatila, higijenski artikli, sve za bebe, lekovi za bolesne, ali ljudi polako lude.Radi se o ljudima koji nemaju shengen, uglavnom Arapi,Indusi,Kinezi ali i i ljudi iz celogbelog sveta, a kako sam shvatila oko 3000 ljudi je takvih u tranzitu.I danas je prica da se dzumle izvedu sa aerodroma i odvedu negde u prirodu da barem malkice udisu svez vazduh.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...