Jump to content
IGNORED

Motooori!


nesha taxista

Recommended Posts

Toni, jedan moj ortak je polagao za motor sa 40+, položio iz prve, kupio Harlija kao prvi motor... tako da nikad nije kasno...

 

doduše taj ortak vozi motor kao deda, ali on i auto vozi kao deda :D

 

Link to comment

ne više, skršio sam ga ima tome već par godina, a posle toga još jedan (ja kao ne vozim ko deda, a trebalo bi), i sad sam spao na skuter, do posla i nazad... mada merkam opet nešto  ;)

 

Link to comment

Nemoj krosere ako ne znas da vozis jesi lud. Prvo nesto drugo, pa malo kad provalis dinamiku, onda se igraj sa kroserima. Ali pod punom ratnom opremom (i cizme obavezno). Ako se secam dobro nekih prica, tu si negde preko 185cm? Za pocetak bi ti odlicno legao bas onaj bmw od prosle strane. Ne plasi se kubikaze, ume da divlja kad treba, ali je pitom uglavnom. I sto je najbitnije, nije puno tezak. Meni barem jbg. 

 

 

Inace da, i ja znam par ljudi sto su matori seli na motore.

Link to comment

brt gledaj bembaru gs, ili kawasaki klr

 

e

nije klasična kroserica, al naginje stilom. cenim da ga možeš poterati i po livadi

meni najlepši motor ko klincu bio kawa kle, sad vidim da mu je najsličniji ovaj klr

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
14 minutes ago, ToniAdams said:

ajmo vako, sta je najstabilnije? :)

 

kad naucis da vozis, touring. jedino je zajebano sto su uglavnom teski (u kg) i kad ucis ti nije lako da se oslobodis (sto je korisno). zato ti i kazem, u pravu je kums, ovaj bmw ti je super. posle predji na vece kubikaze, ali ostani u ovoj gs seriji. ova 1200 ti je ko fotelju da furas levo desno. 

Link to comment

u motore se ne razumem, ali statiku znam, zar ne treba juriti nesto sa sicem sto blize zemlji?

nize teziste, teze pasti.

makar tako kontam :(

ovaj bmw jebote, to ima 120 konja!

Link to comment

al si ti tad imao 60kg

:sad:

 

e

650 kuba ide ko vetar

 

 

kupi ga tony

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...