Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Pre 15ak godina, lik na Žabljaku, izmenjao sve moguće terence, Micubišije, Lend/Rejndž Rovere, Čirokije itd itd i vratio se na Nivu na kraju.

 

Link to comment

nista cudno. niva je kao koza proci ce i kroz uzane, razrovane puteve, u 90% slucajeva ce se popeti tamo gde treba. ali to nije bas prvi izbor ako bi krenuo na put od vise hiljada kilometara (mislim, moze al' je zajebato). za to se koriste ovi ostali nabrojani.

naravno da je bilo niva koje su obisle svet ali to vozilo nije projektovano za tu namenu.

  • +1 1
Link to comment

Kratka niva je dobra, može i na duže. Bolje kao druga kola. 

Išao kroz vodu, ulazila u kola.

Po blatu nasipom vozio je kao brod. Klizala na sve strane. Visoka je, neće da se napuni prostor oko točkova. 

Po snegu dok ne nagura smet ispred kola. 

Po snegu uzbrdicom bez lanaca (doduše tu nije niko drugi smeo, treba malo imati ludosti).

Troši ko luda, dobar je plin. 

Ne valja po ledu, kao i druga kola. 

Jedna niva se spustila u kanal skroz potopljena. Izvukli je i dok je prošao ručak, osušila se i bila je u voznom stanju. 

Link to comment
18 minutes ago, bios said:

@LeBron Ako nije tajna šta te je motivisalo da menjaš Camry za Renault? Pogotovo ako već voziš ride share. 

Imam vise automobila, Kamri je fenomenalan auto, ali neki biznis plan je da se on proda sad. Ne bih mogao vise da otkrivam.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, frit said:

Kratka niva je dobra, može i na duže. Bolje kao druga kola. 

.

.

.

Ne valja po ledu, kao i druga kola. 

 

jebi ga. jos nisu smislili dugme da pritisnes kada naidjes na led i iskljucis mozak.

bice i to uskoro za one koji veruju u svu tu struju.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, foto said:

kontrole diferencijala (blokada zadnjeg je uvek bila dodatna oprema) koja pravi veliku razliku van asfalta

 

Baš sam prije par sedmica gled'o video za potvrdu toga što kažeš

 

 

Link to comment
On 15.9.2023. at 14:32, decak Kejt said:

aj kad već oglašavamo, da oglasim i ja 

 

Mazda 3  

paket Revolution

2.0l benzinac, 165KS

prešla 86000, kupljena nova u Srbiji u decembru 2016. i održavana u ovlašćenom servisu (postoji elektronski zapis)

Sould Red boja

Bose ozvučenje

komplet zimskih i letnjih guma sa alu felnama (letnje su šire, 18 inča; prošle godine uzeli nove Hankook Ventus S1 EVO, prešle samo par hiljada km)

 

 

zainteresovani - PM

 


a evo i fotki, ako znate da neko trazi jednu sasvim dojajnu Mazdu.

 

cena 17000, za forumaše može korekcija.

 

ce9f5f10-eeaf-4fde-a9be-623c622ac0af.jpeg

248b0863-f760-4a9c-8b7c-7af320a23a05.jpeg

ff79ffa5-2cc4-4483-9726-1b62205b9d66.jpeg

7f652c16-f636-4db6-bd0a-24bca87d80cc.jpeg

6b713c44-76c5-4760-a8c7-ee326b674430.jpeg

  • +1 2
  • Wub 5
Link to comment
On 4. 10. 2023. at 16:04, LeBron said:

Imam vise automobila, Kamri je fenomenalan auto, ali neki biznis plan je da se on proda sad. Ne bih mogao vise da otkrivam.

Dobar je auto, zanima me ona stavka "autonomna vožnja". U kojoj meri?

Link to comment
2 hours ago, nesha taxista said:

Dobar je auto, zanima me ona stavka "autonomna vožnja". U kojoj meri?

Sve zavisi kako ga vozis. Poenta je da luksuzan i jak auto (220ks) trosi 5-6 litara. Nije plug in hibrid, dopunjuje se i trosi baterija sve vreme tokom voznje. I jako bitna stavka je da kad sam ga kupovao pre dve god, bila je neka akcija gde imam 5 god garanciju na auto, ali bez limita kilometraze. Ima i 10 god garancija na hibridnu bateriju. I ovo je novi model Kamrija, koji je poceo da se pravi od 2021. Prilicno je velika razlika u odnosu na onaj do 2020.

Link to comment
On 7. 10. 2023. at 17:19, decak Kejt said:


a evo i fotki, ako znate da neko trazi jednu sasvim dojajnu Mazdu.

 

cena 17000, za forumaše može korekcija.

 

ce9f5f10-eeaf-4fde-a9be-623c622ac0af.jpeg

 

 

 

 

 

Ja jos nisam sredio ovu nasu crnu isto 2016. godiste, skuplja prasinu bezveze dok ceka na dubinsko pranje i poliranje. Ista je kao ova tvoja, Revolution sa manuelnim menjacem, samo cu ja staviti na 14 hiljada jer ima 152 hiljade km a i izasla nas je prilicno jeftinije svakako. 

 

 

IMG-20231008-WA0002.jpg

  • +1 1
Link to comment
On 8. 10. 2023. at 11:23, LeBron said:

Sve zavisi kako ga vozis. Poenta je da luksuzan i jak auto (220ks) trosi 5-6 litara. Nije plug in hibrid, dopunjuje se i trosi baterija sve vreme tokom voznje. I jako bitna stavka je da kad sam ga kupovao pre dve god, bila je neka akcija gde imam 5 god garanciju na auto, ali bez limita kilometraze. Ima i 10 god garancija na hibridnu bateriju. I ovo je novi model Kamrija, koji je poceo da se pravi od 2021. Prilicno je velika razlika u odnosu na onaj do 2020.

Dobar je auto, prava limuzina. S moje strane preporuka za onog ko ima te pare. Cena se na prvi čini velikom, ali nov je čini mi se sada oko 50.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...