Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

фелер индустриале, терао сам на послу фиата и искуство није било хрђаво, ал га не бих понављао поготову као власник

Link to comment
1 minute ago, ZokiAsov said:

Sto je skup taj kantrimen majku mu jebem, za te pare uzmes c klasu neku lepu...

Ocajno je skup, ja sam zaljubljen u selju od kako se pojavio a ova nova generacija je san snova. Bice to jos jedna neuzvracena ljubav :sad:

Link to comment
18 minutes ago, ZokiAsov said:

Sto je skup taj kantrimen majku mu jebem, za te pare uzmes c klasu neku lepu...

зато што је чист секс

а то брале кошта

Link to comment

ništa, kad ne bude više seks onda se proda

 

ja nisam prodavac automobila i ne očekujem nikakvu zaradu, samo blagi osmeh svaki put kad mu priđem i sednem za volan

kolko služi, služi. ja ću se truditi da ga ispoštujem

Link to comment

Sve ok, malo se zezamo, al meni je to onaj pravi gradski pederski fensi precenjen autic. Kapiram da je u BG ultra mega prestiz, vi ste prica sa sebe.

Eno imas na autoscoutu od 11 do 14 hiljada franaka bez cenkanja par komada 2015-2016. godiste sa stotinak hiljada km, e sad ima nesto ALL 4 ili tako neka oznaka, mozda nisu isti kao to sto ti trazis.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

ma sve 5

 

mahom su bez mfk(to mu dođe neki ch atest?) preveliki mi je to rizik bukvalno mačka u džaku, i ovako je al kad bih uvozio tu bih bukvalno morao da se oslonim na dobru volju i želju nekog da se iscima kao za sebe. 13 soma plus papiri i eto nas na 17 :ph34r:


 

 

all4 je pogon na četiri kotača

 

 

e

aj mi još jednom reci koliko su okvirno papiritm sada kad su pooštrili uvoz. bukvalno sam batalio gledanje na autoscout-u

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...