Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Hvala svima,slike kad stigne,na lageru imaju samo bazne modele na akciji,tako da mora da se čeka,zvali i Beograd i kod njih ista situacija u ST opremi samo crni ovaj mora da se čeka.

Link to comment

A ja cu kupiti djoku, svaki polovnjak od 10ak godina na slikama izgleda full a na licu mesta karina - ogrebotine, napukli branici, lose namestene haube/krila/vrata posle manjih ili vecih udaraca, rupice od opusaka na sedistima... Ako ne smanjim kriterijum ili ne povecam fond za kupovinu, ostacu pesak i biciklista jos dugo.

 

a brate sledeci put kad budes dolazio u prestonicu svrati u tim auto iza buvljaka, ovo vozilo koje me upalo u oko prekjuce bilo pandursko avto u italiji, krov prefarban, bile rupe za srafove za rotaciju. iz tapacirunga u vratima i dalje vire neki siljci na koje se valjda natacinjala neka policijska oprema. bez blama bez pardona prodaju za full cenu. ostecenja i ogrebotine ni ne pominjem...

Link to comment

Ajd da skrenem malo temu na temu :)

 

Moj Megan vec napunio 11 godina, presao 200K km, i mozda je vreme da se menja. Ni sam ne znam sta da trazim, klikcem po oglasima, gledam da ima sto vise opreme, da je automatik, da je sto manje presao i da je sto mladji :)

 

Naisao sam na jednu Insigniu u komsiluku, crna karavan 2.0 CDTI, presao 130K, 2011. godiste, 160 KS. Skroz izgleda dobro meni, mada bih vise voleo da je sedan varijanta, ali sta je tu je. Druga opcija na koju sam naisao je C4, 1.6 HDI, 110KS, presao kao Insignia, 2012. godiste, a i cena im je maltene ista, 9K evara. Oba su iz uvoza, sa auto placa.

 

Prethodnih godina se nisam previse zanimao za druga kola, pa i ne znam sta valja a sta ne, za Insigniu sam svasta cuo, uglavnom da ne valja, ali niko ne zna da kaze sta tacno ne valja. Za C4 ama bas nista cuo nisam.

 

Dajte neku pomoc iz prve ruke.

Link to comment

Ajd da skrenem malo temu na temu :)

 

Moj Megan vec napunio 11 godina, presao 200K km, i mozda je vreme da se menja. Ni sam ne znam sta da trazim, klikcem po oglasima, gledam da ima sto vise opreme, da je automatik, da je sto manje presao i da je sto mladji :)

 

Naisao sam na jednu Insigniu u komsiluku, crna karavan 2.0 CDTI, presao 130K, 2011. godiste, 160 KS. Skroz izgleda dobro meni, mada bih vise voleo da je sedan varijanta, ali sta je tu je. Druga opcija na koju sam naisao je C4, 1.6 HDI, 110KS, presao kao Insignia, 2012. godiste, a i cena im je maltene ista, 9K evara. Oba su iz uvoza, sa auto placa.

 

Prethodnih godina se nisam previse zanimao za druga kola, pa i ne znam sta valja a sta ne, za Insigniu sam svasta cuo, uglavnom da ne valja, ali niko ne zna da kaze sta tacno ne valja. Za C4 ama bas nista cuo nisam.

 

Dajte neku pomoc iz prve ruke.

Ako malo pročačkaš, primetićeš da je 80% novijih vozila na placevima prešlo 130K, nevezano za godište...

Link to comment

Od silnih oglasa koje sam pregledao lose sam prepisao, presli su po 110k km, ne 130k.

 

Svi kazu, kao garantuju kilometrazu, a kako se to moze proveriti? Po broju sasije u ovlascenom servisu, pa da gledam servisnu knjizicu?

 

 

Sent using Tapatalk

Link to comment

Od silnih oglasa koje sam pregledao lose sam prepisao, presli su po 110k km, ne 130k.

 

Svi kazu, kao garantuju kilometrazu, a kako se to moze proveriti? Po broju sasije u ovlascenom servisu, pa da gledam servisnu knjizicu?

 

 

Sent using Tapatalk

Kilometražu možeš sa sigurnošću proveriti jedino ako je konstantno održavan u ovlašćenom po servisnoj knjižici,mada i servisne se falsifikuju,ja lično video servisnu knjižicu auta koji navodono 7 godina održavan u ovlašćenom servisu i sve popunjeno istom hemijskom  :lolol: kvalitetna bila izgleda.Da se bar dosetili da promene hemijsku da ne bude isto mastilo,al ko će o tome da razmišlja  :lolol:

 

Preko kvalitetne dijagnostike možeš samo da vidiš dal je menjana kilometraža,ali ne i koliko je promenjena.Tako da je gotovo nemoguća misija utvrditi tačnu kilometražu ostaje ti da veruješ na reč poštenim trgovcima  :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...