Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

2 minutes ago, Filozof manijak said:

Ne dopada mi se Orbović na desnom beku, totalno nam odseče desno krilo u napadu.

 

To je onaj, sindikalac ? 

 

Ne znam kakav je Ukrajina takmac..ali..meni se ovo dopada sto igramo.

Link to comment

Lepo igramo, koliko ce biti lepo protiv nekoga ko zna nesto ostaje da se vidi, ali vidi se da idemo ka 21. veku konacno. Trenutno nam individualni talenat verovatno najvise fali, bar u ovom sastavu. 

 

Gosa je odlican, prvi put cujem za decka. 

Link to comment

Nije, samo dele prezime :D

 

Ukrajina treća liga evropskog rukometa, ali premijerna utakmica na prvenstvu je malo više  specifična, tako da smo imali dobar žreb.

Solidnu odbranu za sad igramo.

Link to comment

Kukić ubija dečko kako igra. I ranije je bio dobar ali sad je baš postao jak igrač... 

 

Dobri smo, mada videćemo protiv ovih ozbiljnih ekipa kako će biti. 

 

Čim smo doveli krštenog selektora, ličimo na ekipu umesto razbijene vojske...

  • +1 1
Link to comment

Na kraju 31:23.

Kvalitetno izdanje naših, no treba reći da je Ukrajina nedorastao protivnik. Očekujem derbi u subotu sa Hrvatima.

Dopada mi se igra i pristup naših, pre svega visoka i pokretljiva odbrana, i odličan golman. 

Standardna naša boljka i dalje ostaje kontra i polukontra, jer menjamo puno igrača u oba pravca. Što je šteta, jer treba nagraditi dobru odbranu lakim i brzim golovima.

Što se tiče napada, videćemo kako će to izgledati protiv francuske i hrvatske odbrane. Danas je bilo solidno, dopale su mi se i ove novajlije.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...