Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Na kraju nerešano, ostaje žal što nismo pobedili, jer koliko sam gledao, bili smo bolji i diktirali tempo utakmice.

Na kraju smo morali braniti remi, ali ovaj rezultat je fenomenalan. Uzeti tri boda iz dvomeča sa Francuzima je do skoro bio SF scenario. 

Eto šta znači kvalitetan selektor.

Bravo momci!

Link to comment

Opa, tri boda od Francuza. Lepo, lepo. Cim ja ne gledam (nisam se ni setio za utakmicu, danas je poceo sauper wild card NFL weekend :blush:), nasi plesu kao da nisu nasi. :D

Link to comment
Quote

France without a victory in 2 Qualification matches in a row for the first time since the EHF EURO 1996 Qualification, where France in the Fall 1995 lost 2 matches in a row - against Yugoslavia (25-18) & Belgium (21-20)!

 

Ne lezimo im :s_d:

Link to comment

Jel se seća neko tog spektakla protiv Francuza '95. iz Pionira?

Mislim da je to prva reprezentativna rukometna utakmica odigrana u toj dvorani.

  • +1 1
Link to comment

Slusao na radiju u kolima..isao sa matorim negde. Bilo je kazu "covek na coveka". Secam se ekstaze komentatora tekme, Peric se razbranio a nasi sve to kaznjavali kontrama..i bilo je ako ne gresim 21:9 u nekom momentu.

Link to comment

Nije se igrao derbi, nego majstorica finala plej ofa.

 

Gledao sam prenos te utakmice (SRJ - FRA), jurili smo pobedu sa gol razlikom većom od poraza u prvoj utakmici u Francuskoj. Ono je bila rukometna rapsodija.

Link to comment

Ja se secam neke utakmice sa Svedskom, pokidali nas u prvom poluvremenu, igrao i Vranjes, njihov centralni nas urnisao, najlepsi i najorganizovaniji rukomet koji sam ikada gledao, osim nekih utakmica Hrvatske, i u drugom poluvremenu mi krenemo da stizemo, Kokir odigrao dobru utakmicu, i na kraju Svedjani daju go u poslednjoj sekundi i pobede.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...