Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

On 28.12.2020. at 23:18, nahbar said:

Da, s tim sto je to ipak kosarka, koja je kudikamo kreativniji sport. Shodno tome, bilo bi lepo za oko da su organizovali KKCZ, Real, Efes, CSKA

 

Pa sad....da se slozimo da se ne slazemo....recimo, kosarku ja mogu da gledam samo kad je neko, s oprostenjem, finale, a, rukomet, sto bi reko jedan Rus, naprotriv, svaku utakimicu koja se igra u Nisu, da ne govorimo o ozbiljnijim timovima, koje, nazalost, nemam prilike da gledam.

Edited by Nesh
Link to comment

znači lik je stavio klinca od 17 god na srednjeg beka u drugom poluvremenu,  kad su Francuzi prestali da se zajebavaju i počeli da pritiskaju da preokrenu. na prvoj utakmici koju vodi u stranoj zemlji, protiv svetskih prvaka. svaka mu čast, da li je baš toliki genije ili ima mnogo sreće, ali izgleda da zna svoj posao

Link to comment

Pogledao rukometnu utakmicu nakon 7-8 godina otprilike, a ranije sam bio redovan. Baš super povod. 

 

I dalje me zbunjuje jednodimenzionalnost rukometa i toliko spora tranzicija nakon primljenog gola. Neke akcije bi se mogle izvesti nakon izvođenja, umesto letećih napad/odbrana izmena.

 

Vidim sin Džeksona Ričardsona đuska za Francusku. (da, toliko sam izvan rukometa) :)

Link to comment

još jedno dobro poluvreme protiv Francuske, utegnuta odbrana i raznovrstan napad, uključeni krila Radivojević i pivot, vraćanje u odbranu.. jedino se Radivojević busa i viče posle gola, ali trči nazad

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...