Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

imas maske u samsonajt prodavnicama razmazena princezo.
Ima i moj razmaženi muž, kupi samsonite obavezno, uvoznik je Stilos iz Novog Sada, jako su dobre, udobne, lake... i stvarno se ne vidi ništa kroz njih cool.gif . Mislim da sam sliku kačila na jednoj drugoj temi.
opet ja jbg ... veoma hitno, koliko do danas popodne. gde naci novi dres srbije u decijem izdanju (do 10 dina) ? i da li zna neko koje su cene otprilike ?edot : fuzbalski naravno, aktuelan !
Danas bila na putu, imaš po benzinskim puimpama, samo snimila cene, na OMV pumpi 3000 din., na ECO 2000 din., nisam gledala veličine.Edit :Slikala sam masku, koristi je jedno pola godine, vidiš kako ima oblikovano izbočenje za nos, naravno može se podešavati širina pomoću čičak trake, a tu su i 2 čepića za uši :lol: . Od Samsonitea sve za ugodan i ničim ugrožen san !IMG_0001-1.jpg Edited by Krotka
Link to comment
  • 2 weeks later...
Ima i moj razmaženi muž, kupi samsonite obavezno, uvoznik je Stilos iz Novog Sada, jako su dobre, udobne, lake... i stvarno se ne vidi ništa kroz njih cool.gif . Mislim da sam sliku kačila na jednoj drugoj temi.Danas bila na putu, imaš po benzinskim puimpama, samo snimila cene, na OMV pumpi 3000 din., na ECO 2000 din., nisam gledala veličine.Edit :Slikala sam masku, koristi je jedno pola godine, vidiš kako ima oblikovano izbočenje za nos, naravno može se podešavati širina pomoću čičak trake, a tu su i 2 čepića za uši :lol: . Od Samsonitea sve za ugodan i ničim ugrožen san !IMG_0001-1.jpg
uf jbt ... za 3000 din cu pre da stavim prljave carape na oci :lol:
Link to comment
uf jbt ... za 3000 din cu pre da stavim prljave carape na oci :lol:
prodam ti ja par mojih cistih za soma
Ju, nije prijavio koliko je platio. Prodacu ti ja masku za soma i po, a njemu cu da kupim carape 3 para za 100 din., ima na Slaviji, jeste da su estetika 100 %, ali za te pare vrijedi.Juce prolazim pored Meka, zastavice, kapice,salovi dresovi Srbije, isto se prodaju, mislim da su se prodavci nadali prolasku repke u drugi krug, pa zaostalo jeVtine robe.Edit :Ej, nije tri soma, tek sad vidim da si citirao citav post, ono 2000 i 3000 se odnosi na dresove na benzinskim pumpama, a maska je jeVtinija, sigurno nije bas jeVtina, posto je samsonite, ali nije ni toliko.Jos je on kupio sa popustom od 20 %, bar tako rece. Edited by Krotka
Link to comment
uf jbt ... za 3000 din cu pre da stavim prljave carape na oci :lol:
pa ti nas ovde zajebavaš! ne može to tako. kad za nešto pitaš onda je red da za najviše nedelju dana sledeći uputstva to i nabaviš, i da se onda lepo zahvališ i idemo dalje u potragu. ovo je moja omiljena igra na forumu. a prokleta maska se tuda vucara već nedeljama. ukradi iz aviona ako nemaš para.
Link to comment

Danas na Kaleniću videla dečje fudbalske dresove, posebno izdvajem crveni sa likom Milana Jovanovića i brojem 14 i plavi sa likom golmana Stojkovića :D .

Link to comment
e, imam ja pojas iz aviona, JAT, nekoriscen, ako nekom treba :D ps: nije ukraden, legalno kupljen na buvljaku
Te dve stvari se najčešće međusobno ne isključuju
Link to comment
To se zove BDSM maska za oči.Piše da je pogodna i za spavanje.Evo ova na sniženju leopard je 480 din.3000007287.jpg
ja bash doshla sad da pitam za masku kad vidim vec ste pitalimene drugarica pitala dal znam gde ima,jel se secam da sam negde videlapredlozila sam joj da kontaktira svoju krojachicu..bice i brze i jeftinije od trazenja po gradu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...