Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

15 minutes ago, *edited by mod said:

Stigao mi dopis da imam preporučenu pošiljku za koju je neuspešno pokušana dostava. To je naravno laž jer sam kući danima. U međuvremenu mi je bukvalno juče istekao rok da se to pokupi. Jel ima neke šanse da se to locira ili da batalim? Pri tom pojma nemam ni ko šalje ni šta...

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

ako imaš broj pošiljke na obaveštenju, možeš da vidiš ko je pošiljalac, na praćenju pošiljke... ako je jp pošta srbije u pitanju

Link to comment
ako imaš broj pošiljke na obaveštenju, možeš da vidiš ko je pošiljalac, na praćenju pošiljke... ako je jp pošta srbije u pitanju
Jedino što me muči je ovo ispred 000 a nije 175 :/8753ea2eb46dc4c56c50d0aececbbd98.jpg

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Hvala! Doduše izgleda da nije ni AH ni AP ni AG ni AN...

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

ne znam šta je ovo. meni te pošiljke koje se lično uručuju uvek imaju prva dva slova RE, ali ovo definitivno nije R. možda da pozoveš korisnički servis, možda mogu na osnovu broja da ti daju bar neki podatak.

Link to comment

Zvao sam,kažu ako počinje na A to se onda čak ni ne prati. Ako je isteklo pet dana vraća se nazad pošiljaocu...
Bukvalno ni zazvonili nisu niti su pustili poruku ili poziv...

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ti si nekakav perverznjak sa tim tvojim traženjima :lol:

Elem, jebate svuda iskače star wars merchandise i sada, kada mi se prvi put dopalo nesto od star warsa, ne mogu da nadjem action figure, il slično, Mandaloriana :(

Edited by maheem
Link to comment
  • 5 weeks later...
5 minutes ago, morgana said:

gdje bih mogla, u turskom dijelu bgd, da kupim crni, pozeljno sinteticki konop, 5-10 mm debljine? obicno ga uzimam u dermi, ali trenutno ga nemaju.

 

Oćeš da se besiš sa stilom? :cry:

Link to comment
17 minutes ago, maheem said:

Oćeš da se besiš sa stilom? :cry:

 

nisam trazila svileni :sleep:

 

treba mi za tregere nekog ruksaka koji sijem

Edited by morgana
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...