Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

:laugh:

 

da, da, to mi je cilj, da snimim spot za forum :D

 

moj mozak daje nejasne komande, noge vode svoju politiku, ruke ne znam gde su. imam osecaj da je tu stomak najpametniji, on zna kako treba, al nema prostora da se iskaze. sve u svemu, ne ide mi, a nemam dovoljno ni discipline ni strpljenja da sama prodjem kroz taj mukotrpni proces. kapiram da bih proplesala za mesec dana da svakog dana cepam posvecenih 15 minuta, al mene mrzi i da se obuvam za kucni trening. ocu ucitelja. dajtee. 

juce sam gledala neki ted tok cija je poenta da ljudi ne ostvaruju snove zato sto ne traze pomoc. tako sam shvatila da odgovornost za moj safl dens lezi na forumu, eto vam, vi ste krivi sto devojka ne ume da igra :D

 

Edited by darling
Link to comment

znaci, sad me je toliko potreslo tvoje neverovanje umene, da ne samo da cu sama da plesem danas safl, nego cu posle i da se istezem :D

 

jutjub uradak ce se zvati "djekson&darling inspirativno plesu safl bez greske kao pomahnitali". komentari disejbld :D

 

Link to comment

nisam ni mislila da cu danas, zjbvm se. to mi je u projektu za 2020. godinu kulture :D

 

ostavila sam tu da znate da nekom (meni) treba, pa ako ikad iko cuje, setice se, napisace mi gde ima skola, a napisacu i ja ako pre toga sama otkrijem. 

Edited by darling
Link to comment

:lolol:

zašto se ovo zove šafl dens?

klasični đogani vajs visoki napon dens

to se uči u kulturnoumetničkim društvima na folklornim sekcijama, samo što se plete uz harmoniku.

Link to comment
Melbourne
 
Shuffling originated in Melbourne, Australia, in the underground rave scene back in the early 1990s. It was here that the dance was deemed the name “The Melbourne Shuffle.” Since then it has taken off and become very popular in the mainstream EDM festival scene, practiced by millions of EDM fans all over the world.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...