Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

23 hours ago, gospa buba said:

zelim!

 

 

Vidi, da je to nešto lako i praktično za upotrebu prodavalo bi se odavno. Treba ipak vremena i veštine. Moj instrument, američki narodni udarački instrument pojavio se tokom dvadesetih godina dvadesetog veka a svoj konačni oblik je dobio početkom devedesetih. Tek tad su se i pojavili masovno vrhunski  bubnjari

Link to comment
16 minutes ago, foto said:

Bilo to skupo zezanje. Bar za SFRJot. 

Ja ga se ne secam kao skupog nego kao zametnog, dok iskucas, itd, itd...

Doduse stizao trebovan :D sa kanc. materijalom, po nekim tamo Geozavodima, Halliburtonima i ostalim Iracima, za obelezavanje uzoraka i svega i svacega...

Mada i sa onim napravama koje sam gore postavio isto zna da bude dosada ziva...

Link to comment
48 minutes ago, foto said:

Bilo to skupo zezanje. Bar za SFRJot. 

+1

 

ćale jednom doneo kući zbog radi nečega

i nisu mi dali da iskucam simovićtm i zalepim na vrata sobe, već sam morao da se zadovoljim izvedenim nadimkom od 4 slova

 

plus je traka bila crvena

:dry:

Link to comment
32 minutes ago, namenski said:

Ja ga se ne secam kao skupog nego kao zametnog, dok iskucas, itd, itd...

Doduse stizao trebovan :D sa kanc. materijalom, po nekim tamo Geozavodima, Halliburtonima i ostalim Iracima, za obelezavanje uzoraka i svega i svacega...

Mada i sa onim napravama koje sam gore postavio isto zna da bude dosada ziva...

  A deda je baš davno imao samolepljivu crnu traku na kojoj je mogao da nekom spravom utisne slova i simbole pa da to onda zalepi kao natpis. On je bio neki kurac od direktora u Montaži.

Link to comment

ovo:  dymo label maker

 

Mada ja se sećam da je sprava bila masivnija, profi, a ne ta bedna plastika. Garant i danas čuči negde na tavanu sa praznim trakama; crnim, plavim, crvenim i zelenim.

Nije bilo naših slova, to je bio problem. Čini mi se da nije bilo ni jedinice (cifre), nego se umesto nje kucalo slovo I

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...