Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ovo sto kaze vremenah (uvek tako citam) providnu plastiku... ne znam za sta im je bila potrebna, verovatno su bili iznervirani jer smo im kupili stan, sta li
Moguće da su probajući da izvade papirić, slomili plastiku...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
On 8.10.2019. at 9:50, extragluv said:

gde da nadjem ono plasticno ispod cega ide prezime za postansko sanduce. prethodni vlasnici stana su bili ljubazni pa su ostavili stare ormarcine i police u stanu al su odneli to plasticno govance sa sanduceta

https://uradi-sam.rs/vratanca--sanduceta-za-zgrade-370x80x5.html

 

evo ih vrata, cela. verujem da može da se skine, a ne ošteti

 

ako je baš krava stala na rep onda 800 kinti i nije neka para za plastiku

:nobles:


 

ukoliko i sama vrata ne odgovaraju

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
21 hours ago, extragluv said:

zalepio sam juce papiric selotejpom... koliko ce to da drzi videcemo... dok ne nadjem neko resenje... svi imaju tu plastiku sem nas ^^

Brt ovo nije ni First World problem nego problem onog na skuteru što se ugura na semaforu ispred prvog auta u nizu, dakle prvlji od prvog da bude. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
21 hours ago, extragluv said:

zalepio sam juce papiric selotejpom... koliko ce to da drzi videcemo... dok ne nadjem neko resenje... svi imaju tu plastiku sem nas ^^

Aman covece, idi do prve knjizare, kupi, proberi 1 od onih providnih L ili U fascikli, otseci komad, dupliraj ako treba, ostatak sacuvaj imaces tamo rezervu za narednih 100 godina ili ko zna koliko novih stanova... :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...