Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Imaš u onim trafikama,

kohiba, romeo & julija i davidov su moji favoriti

 

idi na julieta.biz pa se odluči

 

kohiba robusto

:wub:

 

stigla prva plata?

Link to comment

Imaš u onim trafikama,

kohiba, romeo & julija i davidov su moji favoriti

 

idi na julieta.biz pa se odluči

 

kohiba robusto

:wub:

 

stigla prva plata?

Ova na račun još nije, ali palo neko solarno plaćanje a ortaku rođendan pa reko...

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

Imaš u onim trafikama,

kohiba, romeo & julija i davidov su moji favoriti

 

idi na julieta.biz pa se odluči

 

kohiba robusto

:wub:

 

stigla prva plata?

Ohooo, imamo skupe ukuse, mladiću  :P

Link to comment

Не на трафици, никако. Само у радњи са оним ормарчетом за држање влаге. Мада праву кохибу без 100 јура нећеш наћи овде

 

 

 

 

 

Тражи оне које Кубанке завијају бутинама :naughty:

Link to comment

@kapetanm trafika je brend™, a znam da ima u kraju

 

 

@tresko

;)

to mi je favoritm mada sa njom izgledam kao majmunče, a i danhil mož da prođe

Link to comment

Pa to, izgleda da ću morati da uzmem neku glatku šperploču u drvomarketu™, a hteo sam samo neku deblju i izdržljiviju lepenku u malo bolje snadbevenoj knjižari. Lesonit bi se savijao valjda posle nekog vremena, eventualno kada bih mu ukucao neki ram radi konzistencije. Šarke bih izbegao, ne treba mi sklapanje kao feature. Najviše vremena izdangubim oko najjednostavnijih stvari...

 

<_<

Link to comment

Ako bude problem pronaći šperploču odgovarajuće debljine i cene, predlažem da dva lesonita isečeš na meru i zalepiš jedan na drugi. Dovoljno je debelo da se ne savija lako.

Link to comment

Pa to, izgleda da ću morati da uzmem neku glatku šperploču u drvomarketu™, a hteo sam samo neku deblju i izdržljiviju lepenku u malo bolje snadbevenoj knjižari. Lesonit bi se savijao valjda posle nekog vremena, eventualno kada bih mu ukucao neki ram radi konzistencije. Šarke bih izbegao, ne treba mi sklapanje kao feature. Najviše vremena izdangubim oko najjednostavnijih stvari...

 

<_<

Nisam ovo video, ako nije kasno: moje dugogodisnje iskustvo sa slicnom potrebom je da na bilo koji cvrsti materijal debljine koja ti odgovara (ja sam uzimao komade onih belih ploca od kojih se na Sajmu prave standovi, ne mogu sad da se setim imena materijala, odlican je, samo je malo tezi, debljine oko 5 mm, ima ga po Sajmu koliko hoces).

Sta god da uzmes, preko toga nalepis nesto najsclicnije nekadasnjem linoleumu sto nadjes u Sintelonu ili nekoj od specijalizovanih prodavnica.

Da je glatko i u boji koja ti odgovara.

Resenje je, po mom iskustvu, idealno, kako za povrsine za pisanje/crtanje (rukom), tako i za to sto tebi treba: trpi skalpel, odnosno ne primecuju se zarezi i ostala mehanicka ostecenja, pere se bez problema i cime god hoces, trpi hemikalije i lepkove, a ako cemo bas mak na konac, ako te posluzi sreca, mozes i boju da biras.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...