Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

u ovoj agaciji furnirana iverica debljine 18mm ide od 1500 do 2900, furnirani panel 18mm od 2600 do 3900, i samo table furniranog medijapana imaju u različitim debljinama, ova koja tebi treba od 10mm je od 1300 do 2800 dinara.

Meni su tamo i sekli za dž, ja dao majstoru za pivo

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Hvala za detaljan info! A je l su ovo cene otprilike za dimenzije koje sam ja pomenula? Ili za kvadratni metar? Nemam pojma kako to ide, izvini ako pitam gluposti.

Link to comment

to su table od 2500-2700 mm po kojoj zaračunavaju cenu, što meni nikada nije bilo jasno. ostaje ti da odeš ili zoveš i moliš boga, što kaže mire, da imaju restlove

Link to comment

Restlova uvek ima , ja se tako snabdevam s vremena na vreme :) E sad,  meni ne trebaju neke odredjene dimenzije nego uzimam restlove,  šta god nadjem, na Tošinom bunaru u jednoj maloj radnjici ( kojoj redovno zaboravljam ime :isuse:  dobri majstor mi iseče dimenzije koje god hoću i cena bude sveukupno  ko za 2, 3 piva.

Link to comment

u ovoj agaciji furnirana iverica debljine 18mm ide od 1500 do 2900, furnirani panel 18mm od 2600 do 3900, i samo table furniranog medijapana imaju u različitim debljinama, ova koja tebi treba od 10mm je od 1300 do 2800 dinara.

Meni su tamo i sekli za dž, ja dao majstoru za pivo

 

Iz nekog razloga, Agacija drži ogromnog Regana na bilbordu iznad radnje.

Link to comment

Ako neko slucajno ima stare slike Valjeva potrebne su mi slike raskrnice Karadjordjeve i Vuka Karadzica izmedju dva svetska rata. edit: moze i desetak godina posle WW II

 

Da neko slucajno ne prepoznaje koja ulica ovde preseca Karadjordjevu?

 

karadjordjeva.jpg

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...