Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Jaje za čaj. Ne zezam se.
Ima onaj fekelman u maxiju, malo skup.Imas u TC usce "small tree".A ima i kod kineza samo upitnog kvaliteta poneki model...
Link to comment

Sta je najbolje? Direktno u čajnik pa cediljka. Doduše ja imam neki stari čajnik koji ima ugrađenu neku kao cediljku. Imam i šolju koja ima keramičku cediljku koja može da se izvučeSent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment

Najbolje je direktno u cajnik pa cediljka. Caj treba da bude slobodan u vodi, ako je ikako moguce.no, ovo mrezasto jaje gore je bolje resenje od onih Fakelmanovih koja su gotovo zatvorena i umesto mrezice imaju proreze.

Link to comment
Najbolje je direktno u cajnik pa cediljka. Caj treba da bude slobodan u vodi, ako je ikako moguce.no, ovo mrezasto jaje gore je bolje resenje od onih Fakelmanovih koja su gotovo zatvorena i umesto mrezice imaju proreze.
Dobro rešenje su i papirni filtri u obliku kese nalik onima za filter kafu, koji se navuku na plastični obruč sa drškom, no te plastične obruče poodavno nisam video - imam neko stari nemački marke Cilia. Veoma komforno, a i lako se upotrebi više puta, obično dok se kesa ne pocepa ili spadne sa obruča. Ovde sam u Small Treeju viđao filtre koji se zatvaraju metalnom štipaljkicom, nije toliko komforno kao šema sa obručem, ali verovatno radi posao. Nekad je u Merkatoru bilo i čeških čajnika od vatrostalnog stakla sa plastičnom cediljkom u sredini u kojoj se čaj komotno natapa, a cediljka posle lako vadi i prazni. Edited by ajgor
Link to comment
0653973798Најбоља конзолашка радња у Београду (за старије платформе, xbone и ps4 кажу неће да увозе). Имају добре цене и свашта на полицама, од џојстика које тражиш (мислим да су по 4500) преко xbox 360/rgb каблова до кинеских хендхелд конзола на којима су емулатори psp, Ѕnes, Sega...Скоро су се преселили па ти дајем мобилни јер не знам нови фиксни број.
5490 su kod ovih...
Link to comment
Ta metalna stipaljka, a i papirni filteri imaju u DM-u. Mislim da sam davno vidjala i taj obruc (gratis uz kesice za caj).
Ja koristim, ali samo kesice (u stvari vise kese zbog velicine). Osim ako nema neku posebnu funkciju, obruc nije potreban.
Link to comment

Gde ima da se uzme neki dobar mobilni punjac za mobilni (tek sad vidim kako ovo kretenski zvuci :isuse:) elem odnosi se na onu bateriju sto se puni na utikacu pa posle moze da se koristi kao punjac za androida.i koliko otprilike kostaju ta cuda?

Link to comment
Gde ima da se uzme neki dobar mobilni punjac za mobilni (tek sad vidim kako ovo kretenski zvuci :isuse:) elem odnosi se na onu bateriju sto se puni na utikacu pa posle moze da se koristi kao punjac za androida.i koliko otprilike kostaju ta cuda?
bas smo pre neki dan kupovao to za poklon i nije bilo ni u gigatronu, comtrade, winwinu, samo ovde je bilohttp://mobilni.co/product/nokia-prenosni-usb-punjac-dc-16/
Link to comment
evo Inače, od 2000 do 6000 koštaju
Ima li to resenje neku prednost u odnosu na rezervnu bateriju?
Omogućava do 1 potpunog punjenja baterije pametnog telefona u pokretu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...