Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

el neko zna gde u BG mogu da se promene metalni evri? ponosni sam vlasnik vise od 10 evra u kovanicama
Има у Његошевој улици у Београду, примају све у металу. Евре, швајцарце, доларе америчке, аустралијске, канадске, фунте, форинте, куне, босанске, македонске, турске, шведске, данске, норвешке...све. Нисам могао да верујем
Link to comment
Treba mi najprostija, jednobojna (po mogucstvu crna) marama za glavu, i ne mogu nigde da je nadjem :huh: samo neke sarene imaju. Neki predlog?Trazim vec danima, na kraju cu otici u onaj ducjan kod Kalenica i traziti da mi iseku parce tkanine, ali to bi znacilo da sam moram da je seckam, a to bih da izbegnem posto nisam bas precizan.
ako ti treba za babu, za nosenje marama, bila je na zemunskoj zena koja je donosila odlichne diskretne bapske marame iz madjarske, kupovali smo za babe iz celog regiona. ako cesh to, mogu da pitam kevu koja je baba prodaval (ako u novoj konfiguraciji pijace to vishe uopshte moze da se razazna). Edited by thermal bug
Link to comment
Hteo bih za Bozicni poklon da napravim neke magnete za frizider od fotografija koje imam. Dal' to neko radi u Beogradu i gde?
Difol d.o.o.Antifašističke Borbe 1911070 Novi BeogradSrbija+381 (0)11 3114565+381 (0)11 3130194+381 (0)11 3130195+381 (0)65 3114565+381 (0)63 390 800Odes i kupis koliko ti treba, pa sam kasiras to sto vec imas.Ako te mrzi ili ne umes, rade to bolje radnje za stampanje, one imaju i foliju...Edit: izvini, mislim na kupovinu takozvane magnetne folije. Prodaje se na metar i imas razne debljine. Edited by namenski_01
Link to comment
Difol d.o.o.Antifašističke Borbe 1911070 Novi BeogradSrbija+381 (0)11 3114565+381 (0)11 3130194+381 (0)11 3130195+381 (0)65 3114565+381 (0)63 390 800Odes i kupis koliko ti treba, pa sam kasiras to sto vec imas.Ako te mrzi ili ne umes, rade to bolje radnje za stampanje, one imaju i foliju...Edit: izvini, mislim na kupovinu takozvane magnetne folije. Prodaje se na metar i imas razne debljine.
Ovi te magnetne povrsine prodaju na kvadratne metre.Meni pi trebalo nesto manje.Kao dugmici ili tanke trake.Cini mi se da je neko kacio te hobi varijante radnje?
Link to comment
Evo , ovde ima , i u trakama na meru i kao dugmići, samolepivo je sve ali računaj da samolepivost nije jaka pa treba dodatno pričvrstiti nekim lepkom magnet za ono što želiš da fiksiraš na njega. Jeftino je vrlo .http://www.kreativnihobi.com/
Uuuu super znam taj kraj i nije daleko....
Link to comment
Ovi te magnetne povrsine prodaju na kvadratne metre.Meni pi trebalo nesto manje.Kao dugmici ili tanke trake.Cini mi se da je neko kacio te hobi varijante radnje?
Imas i kod ovih, veci izbor:http://www.sitologik...id=98&Itemid=97Izvini, ako sam mozda sa Difolom uneo zabunu, ja sam svojevremeno kod njih uzimao malo vece kolicine za neke oznake.Mislim da Sitologika zadovoljava sto se dimenzija i tice.Edit: sad kod Ljuttka videh da je problem nanosenje na foliju, dakle kasiranje.Najbolje je dvostranom lepljivom trakom, ali kvalitetnom. Edited by namenski_01
Link to comment
Gdje da nadjem 2 dzojstika za Xbox 360 u Beogradu?
0653973798Најбоља конзолашка радња у Београду (за старије платформе, xbone и ps4 кажу неће да увозе). Имају добре цене и свашта на полицама, од џојстика које тражиш (мислим да су по 4500) преко xbox 360/rgb каблова до кинеских хендхелд конзола на којима су емулатори psp, Ѕnes, Sega...Скоро су се преселили па ти дајем мобилни јер не знам нови фиксни број. Edited by Праслин
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...