Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Mislim da obična mehanička (do 120kg a i šta će tebi više) može i oko 800-1200din da izađe. Tehnomarket je relativno skup, osim ako ne tražiš one digitalne, staklene, lepe na oko, što pamte deset lica i moraš da im ukucaš pol, godine i visinu, pa da ti još mere i procenat masti i šta sve ne još, te su skuplje.Pogle ovde
Hvala! Treba mi najobicnija moguca, i sad sam se bas obradovala sto ima i za ispod 1000 din. Samo jos da nadjem gde je Tehnomarket u NS.Ivy, bas si zla <_< To sto si ti fit ne znaci da je lepo podsmevati se nama debelima.
Link to comment
Imate li neki predlog gde potraziti zenske majice dugih rukava u raznim bojama a moze i modelima a da nisu skuplje od 1000 dindzi... Pregledala sam vise puta po radnjama tipa TimeOut, Zara, i sl. ali uglavnom nista ne nadjoh... Ako znate neku no name lokalnu radnju i to znaci... i da, u Bg-u mi treba...
Ako ti kvalitet nije bitan, imaš u Lili parfimerijama (možda ne svakoj nego samo u većim, sinoć je sigurno bilo u Liliju na raskrsnici Batutove i Bul. revolucije) majice sa dugim rukavima i v izrezom 530 dinara, a ni izbor boja nije veliki- bela, siva, ljubičasta, bež, teget, crna, veličine od S do XL.
Link to comment
Hvala! Treba mi najobicnija moguca, i sad sam se bas obradovala sto ima i za ispod 1000 din. Samo jos da nadjem gde je Tehnomarket u NS.Ivy, bas si zla <_< To sto si ti fit ne znaci da je lepo podsmevati se nama debelima.
Hm, izgleda da nema Tehnomanije u NS, a zakleo bi se da sam negde video...Pazi, rade slanje poštom za 300d. A uvek možeš na pijaci/buvljaku naći, sigurica.Mada...Ima možda u tehnomarketu jedna Hama od 1000d.
Link to comment
Hm, izgleda da nema Tehnomanije u NS, a zakleo bi se da sam negde video...Pazi, rade slanje poštom za 300d. A uvek možeš na pijaci/buvljaku naći, sigurica.Mada...Ima možda u tehnomarketu jedna Hama od 1000d.
Aaa, Tehnomanija i Tehnomarket su dve razlicite stvari!
Link to comment
Hvala halloween i alphonsPogledacu i New Yorker i Lily, znam te majice iz Lilija, nije neki kvalitet ali treba mi da prezimim, ispod dzempera i sl.
možeš naći svašta u second hand radnjama...ja tamo kupujem majice..imam dve radnje u Ns u koje idem,u jednoj su majice 200din u drugoj budu do 400...jedinin problem su veličine,ugl budu neki mikro S-ovi..al se da svašta pronaći..
Ivy, bas si zla <_< To sto si ti fit ne znaci da je lepo podsmevati se nama debelima.
a izvini..bio je zicer :)
Link to comment

gde u centru grada (pancevacki most-hram-stajga-kalemegdan-dunavski kej) ima radionica koja bi mi prodala i zavarila neku cevku, sipku, sraf a u cilju realizacije jedne moje majstorske zamisli

Link to comment
gde u centru grada (pancevacki most-hram-stajga-kalemegdan-dunavski kej) ima radionica koja bi mi prodala i zavarila neku cevku, sipku, sraf a u cilju realizacije jedne moje majstorske zamisliimage2691.png
Link to comment
gde u centru grada (pancevacki most-hram-stajga-kalemegdan-dunavski kej) ima radionica koja bi mi prodala i zavarila neku cevku, sipku, sraf a u cilju realizacije jedne moje majstorske zamisli
Ako u radionici nemaju da ti prodaju to malo metala, potraži na otpadu Obnova u Dunavskoj 17
Link to comment

Imao je u 29. novembra jedan bravar, svaki puta kad sam prolazio nešto je sekao i vario. Malo ispod Orla, negde pored onih što prodaju medicinska pomagala Rudo, a i Brod je valjda tu.

Link to comment

mravar music je bulja za sve zahtevnije i mastovitije zadatke. kljucevi, katanci, to je njegov sektor al sto ima radnja na stanici pre gradske bolnice...vare, buse, bruse, struzu, glodju...milina

Link to comment
  • 2 weeks later...
joj da, bravar music, ja njega u glavi imam kao nekog kome se obracam za kljuceve i katance. hvala hvala
kad sam bio mali mislio sam da cu, ako ne budem ucio skole, biti segrt kod bravara Musica, jer su govorili da ce me "dati na zanat".
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...