Jump to content
IGNORED

Hi-Fi


yolo

Recommended Posts

E jbg tek sam ga kupio :(

 

Evo oladio se kada sam sklonio CD sa njega, sad je ok. Sta tacno moze da se desi, da se zapali, crkne, ubije nekoga? Kazem, star je i dugo nije koriscen, bzvz mi da ga nosim majstoru pa da me vrati sve odmahujuci glavom

Edited by Caligula
Link to comment

E jbg tek sam ga kupio :(

 

Evo oladio se kada sam sklonio CD sa njega, sad je ok. Sta tacno moze da se desi, da se zapali, crkne, ubije nekoga? Kazem, star je i dugo nije koriscen, bzvz mi da ga nosim majstoru pa da me vrati sve odmahujuci glavom

sasvim je smisleno da nosis nesto sto nije dugo korisceno majstoru da pregleda i pritegne. moze da se zapali i ubije nekog.

Link to comment

tu kod tebe ima PAL servis, Ugrinovačka 1a. A ima i onaj baja iza Bajlonija, što valja plojke i hifi. Meni je skoro naplatio 30 jura peglanje jačala, tj zamenu kompletne ploče iza sa ulazima za činčeve, prelemljivanjem, zamenom nekoliko potova i generalnim opeglom.

 

eo ti br za munze

2100 827, do 16h mislim

Edited by ljakse
Link to comment

tu kod tebe ima PAL servis, Ugrinovačka 1a.  

taj je dojaja, tu sam nosio zvucnike od pokojnog ortaka da premota kad sam ih spicio svojim pojacalom.

stvarno dobar servis.

Link to comment

Nosim ga svakako, ali da objasnim jer sam razmislio: ispod je imao malo prostora za cirkulaciju vazduha, sada sam podigao pojacalo i poklopac je mlak, nije cak ni vruc. Onaj miris je oslabio, gotovo da ga nema. Kupio sam ga od coveka koji nema ni jednu losu ocenu a nabio oko 400 pozitivnih, dakle nije neki indijanac. Pojacalo radi odlicno, dgjbm zvacu maistora pa cu da pitam

Edited by Caligula
Link to comment

Ako se više ne greje sad kad si mu obezbedio vetitilaciju i ako je miris spaljene prašine izvetrio, onda je sve ok.

 

Koje je to pojačalo kad se toliko greje?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...