Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

zna li neko koliko može da se naplati prekucavanje kada skidaš tekst sa video snimka? kako to obično ide, po stranici, po minutu itd? i za srpski i za stranjske jezike, fala unapred.

Link to comment

zasto neki ljudi drze otvorena usta dok bilo sta rade? citaju, slusaju, hodaju, gledaju...ne mislim na one svinjske face sto se izbece dok u nesto gledaju otvorenih usta nego na pristojne normalne ljude kojima je jednostavno prirodno da drze otvorena usta umesto zatvorena. jel disanje, vilica, sta li je...

Link to comment

Ne znam da li je za ovde, ali moram da pitam da li neko ima nalog na wikipediji a da ima dobru istoriju editovanja clanaka? Ja sam ih uvek editovao neregistrovan ali sada ne mogu da pristupim clanku. Radi se naime o clanku na engleskom o Mehmedu pasi Sokolovicu gde je covek prekrsten iz Srbina u "Bosnjaka" i pored zestoke diskusije a clanak zasticen tako da je nemoguce pristupiti ili menjati. Ono sto bih hteo da zamolim je da se clanak taguje kao disputed or inaccurate jer to sto je uradjeno zaista nije u redu. Mislim da li je Bosnjak ili Srbin manje je bitno od te intelektualno iskljucive agresije koja je izvrsena, pa makar to treba uciniti vidljivim.

Edited by mobio
Link to comment
zasto neki ljudi drze otvorena usta dok bilo sta rade? citaju, slusaju, hodaju, gledaju...ne mislim na one svinjske face sto se izbece dok u nesto gledaju otvorenih usta nego na pristojne normalne ljude kojima je jednostavno prirodno da drze otvorena usta umesto zatvorena. jel disanje, vilica, sta li je...
Uglavnom je posredi devijacija nosne pregrade ili neko hronicno stanje u sinusima, takvi ljudi moraju da disu na usta. Jako cest fenomen.@foto :isuse: pa ja to u stvari znam, naprosto sam ispao glup odgovorivsi onako. racunao sam 70dpi ili tako nesto kao za web, uopste mi nije palo na pamet da bi fotka mogla i da se stampa iz ma kojih razloga. idiot. Edited by vasudeva418
Link to comment
Ne znam da li sam nabo pravu stranu. Gd se u bg najbrže sad vadi pasoš ? Ja sam u aprilu išao u Sopot i nije bilo gužve ali je sad provaljeno.
ja sam imao prilicno ok iskustvo sa Vracarom. stao u red u 7.15 ujutru, bio medju prvima kada je krenulo deljenje brojeva u 8, mogao da biram kad cu da dodjem. slikanje i tako to zavrsio za 15 minuta, pasos bio gotov za 10ak dana.to je stanica u ex-Bozidara Adzije, ne znam kako se sada zove ulica.
Link to comment
ja sam imao prilicno ok iskustvo sa Vracarom. stao u red u 7.15 ujutru, bio medju prvima kada je krenulo deljenje brojeva u 8, mogao da biram kad cu da dodjem. slikanje i tako to zavrsio za 15 minuta, pasos bio gotov za 10ak dana.to je stanica u ex-Bozidara Adzije, ne znam kako se sada zove ulica.
blagodarim. treba mi za dete
Link to comment
zasto neki ljudi drze otvorena usta dok bilo sta rade? citaju, slusaju, hodaju, gledaju...ne mislim na one svinjske face sto se izbece dok u nesto gledaju otvorenih usta nego na pristojne normalne ljude kojima je jednostavno prirodno da drze otvorena usta umesto zatvorena. jel disanje, vilica, sta li je...
Nekad davno sam nacuo na TV da je to do koncentracije. Valjda je i Jordan to praktikovao.
Link to comment
@foto
pretpostavio sam da je neki zajeb bio cim si izasao sa konkretnim brojkama, a ne nagadjanjima. shvatio sam da si se nesto prevario/preskocio u racunu nego sam Teo coveku da dam tacne dimenzije da ga ne bi vratili.
Link to comment
--------------HITNO I BITNO--------------Da li je neko iz Srbije kupovao knjige preko interneta od Barnes&Noble?Ako da - koliko brzo stizu? (i, uopste, kakva su vam iskustva)
Knjiga stigla pre 5 dana, dakle ni pun mesec od narucivanja. Doneo postar najnormalnije na kucnu adresu.Losa strana price - doneo samo jednu od ukupno dve narucene. Cim se iskopam s posla i odem do mojih raspitacu se na tu temu.Nada umire poslednja.Ovo sve pisem za slucaj da nekom zatreba...
Link to comment

proveravao jutros koliko mi ostalo kredita i reko ajde da cujem do kraja sta kaze ona riba...i kaze vasa kartica istice 13. novembra 2010. godine...karticu sam kupio najnormalnije na trafici pre tri godine...i sta da radim kad mi istekne...064 je u pitanju

Link to comment

Je l' ovde bilo pitanje o kravici sa cvetom u zubima umesto iza uva? :unsure: Ako jeste, zna li neko otkad im je ona parola na kamionu firme ("Volimo i mi vas!")? :lol: Zove se Fimil ili tako nešto...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...