Jump to content
IGNORED

Istra - preporuke


Аврам Гојић

Recommended Posts

ja letujem u Novigradu od 2003. (12km od Umaga) i tu je par kampova koji su na samoj obali i puni su borovih jelki pa nose ime Pineta...tamo su uglavnom kucice koje se izdaju na godinu dana pa ih vlasnici sredjuju preko godine, a borave tamo u sezoni, ali ima i jedan auto-kap koji je sasvim OK...ako bi do Slovenije ili Italije blizu je, a opet i ostale lokacije Umag, Rovinj, Vrsar, Pula su na 45min-1sat30min voznje...btw ja sam hteo na Brione ove godine (ide se do mesta Fazana pa na trajekt) na predstavu Serbedzijinog teatra, ali se nisam organizovao na vreme...

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mister No

    31

  • yolo

    13

  • Buck Naked

    12

  • aram

    7

Imal neki smestaj oko Rovinja, Pule... severna Dalmacija, istra, kvarner.... treba mi za dvije segsi osobe (ja jedna od njih) od 15. avg...aj javite na PM ako imate neki pouzdan kontakat...Fala!

Link to comment
  • 3 weeks later...

A u kurac, empej, sto me na SMS nisi pit'o... Meni prijatelj iz Istre sredio stancek kod neke o cenama neobavestene babe u Puli za pare jeftinije od Bugarske, ili sta je vec najjeftinije..

Link to comment
Istra smrti! Svaki grad koji ima ured udruge antifasista u samom centru centra i gde stoji spomen ploca "Savrsenim likovima komunista, mrcvarenim od strane nacifasista u svirepom bijesu" je grad u kom treba ziveti.
Jes da oftopikarim, ali za Istru, koju sam nedavno posetio od mene jedan veliki :Hail::s_p: Spomen ploče antifašističkoj borbi na sve strane, dobro negovane i od mnogog naroda poštovane. JBT miroljubivo egzistira u nazivima ulica, na retrovizorima po kojeg vozača autobusa... HDZ, kako mi kažu, ne uspeva da prismrdi od 1990. Mladi gradonačelnik izvesnog grada kaže za Thompsonov koncert "nas to ovde ne zanima, neka nose to natrag"... Ako raj zaista postoji, ime mu je Istra.
Link to comment
Jes da oftopikarim, ali za Istru, koju sam nedavno posetio od mene jedan veliki :Hail::s_p: Spomen ploče antifašističkoj borbi na sve strane, dobro negovane i od mnogog naroda poštovane. JBT miroljubivo egzistira u nazivima ulica, na retrovizorima po kojeg vozača autobusa... HDZ, kako mi kažu, ne uspeva da prismrdi od 1990. Mladi gradonačelnik izvesnog grada kaže za Thompsonov koncert "nas to ovde ne zanima, neka nose to natrag"... Ako raj zaista postoji, ime mu je Istra.
u Umagu je gradonacelnik rekao da dok je on na vlasti Tompson NECE svirati (ja tamo letujem zadnjih 5 godina, savrshenstvo)...@ MP40 Pavle Rak je 1 kralj...
Link to comment
  • 10 months later...

Koje su preporuke za neke kampove, auto-kampove, i slicno, gde je moguce samo doci, bez rezervacija i tako toga, i jos da bude jeftino i lepo?Ne mora nudistićko.

Link to comment

Da li Rijeka spada u Istru?Planiram da letujem u Rijeci.Ako bi neko mogao da mi kaze, sta bi trebalo sve obici, posto idem sa kolima (BG table)

Link to comment
Da li Rijeka spada u Istru?Planiram da letujem u Rijeci.Ako bi neko mogao da mi kaze, sta bi trebalo sve obici, posto idem sa kolima (BG table)
U tom slučaju bi trebalo da obiđeš Dalmaciju. U širokom luku :lol:Zavisi kakav si tip turiste, da li te interesuju plaže, arhitektura i znamenitosti generalno, noćni život, splavovi, ovo-ono... Edited by Razzmatazz
Link to comment

jebi ga, mnogo toga, opet si presirokRijeka ne spada u Istru, ni Opatija, koju svakako treba videti. Istra ti pocinje, kad ides obalom, tek negde iza Moscenicke Drage. Ja ne bih propustio Rt Kamenjak, ni Brijune ili Brione, kako ti drago. Niti bih propustio obzderavanje sumskim gljivama na zaru sa biftekom i tartufima, a drage volje bih vise puta krenuo vinskim putem (ili bar njegovim delovima). uostalom www.istra.hr I svakako bih preporucio da sledeci put ides sa nekim drustvom, a ne sa kolima :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...