Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

Kod Olivere Kovacevic neki doktori pricaju o Tomici i vidi se da svi pizde, ali nece bas da ga javno prozivaju ... A ovaj sto brani Tomicu ... :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:edit: ima jedan sto govori otvoreno, neki deciji hirurg.edit 2 : izgleda da ovaj "otvoreni" je iz neke stranke. A taman sam se ponadao da neko nesto govori samo zato sto tako misli. Naivan.

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Hm, nije samo stres, jako puno veze ima zloupotreba duvana, alkohola i izuzetno loša ishrana. Moj ćale je imao par meseci posle bombardovanja moždani udar i, na svu sreću, se izvukao i sada relativno normalno funkcioniše (samo zaboravlja više), doktori su rekli da je to post-traumatska stvar, da u tom opuštanju dolazi do udara ali da to nije jedini razlog, pucanje krvnog suda u mozgu, neishranjenost istog, loša prokrvljenost, i sada srčani problemi, su najviše od cigareta i loše klope. Evo i keva je bolesna i opet doktorka je preklinje da promeni dijetu, ali oni ne umeju ili pre ne žele da promene svoje navike. I bojim se za nas, pošto ono što su jeli naši roditelji u mladosti i ono što mi sada jedemo se drastično razlikuje, day to day, keva je imala jednom nedeljno meso, ćale slično, ja ne priznajem obrok bez nekog mesa, hrana ima više aditiva, pojačavača i tako. Nije samo stres. Mislim ja.
Stres ne spada u faktore rizika za CVI (cerebro-vaskularni insult) već su to: 1. uzrast, 2. povišeni arterijski pritisak, 3. Prethodni cerebrovaskularni događaj (CVI, RIND ili TIA), 4. Dijabetes, 5. povišeni holesterol u krvi, 6. konzumiranje cigareta i 7. fibrilacija pretkomora (t.j. apsolutna srčana aritmija).http://en.wikipedia.org/wiki/Stroke
Link to comment

ovog simu dr vukovica mora da su u nemackoj hirurski odstranili iz tomicinog supka,al evo njega opet...:puke:hahaha istrazivanje kaze da tomica ne treba da podnese ostavku!:lol::isuse:

Link to comment

jel to ovaj dida s desne strane upravo reche da ponizavanje i potucanje na usavrshavanjima uopshte nije loshe, chak naprotiv... :o(a ko je dr sima?)

Edited by thermal bug
Link to comment
A? Odraslom coveku treba saglasnost domacih lekara da se podvrgne operaciji u inostranstvu? Kakva bre saglasnost?
Meni je simpatičnije što je "pozvan da nastavi lečenje u minhenskoj klinci radi procene da li je moguća manje invazivna operacija od one koja je planirana u Beogradu", a onda "zadržan na operaciji". Navukli ga na kvarnjaka. Pored toga, ako je zaista bio u tako kritičnom stanju, 9-očasovna vožnja kolima je samo mogla da to stanje pogorša. Toliko bi bar trebalo da zna od struke.
Link to comment
Tomica pojasnio
To znači da građanin koji ima isti problem, a nema novca i ne poznaje lekare u Nemačkoj, mora da se operiše klasičnom metodom?- Metode koje se primenjuju u Srbiji su pouzdane. Ja bih u Beogradu dobio isti rezultat. Međutim, morate da prihvatite da sam ja doktor, profesor univerziteta, da radim 30 godina zdravstveni posao i da znam mnogo ljudi i kolega širom Evrope. To je činjenica.
Kakav car. Ja sam Bog, zivim do jaja i boli me uvo a vi misevi, pardon gradjani Srbije, se sklonite da vas slucajno ne zgazim :Hail:
Link to comment

pa realno, bilo bi suludo da posle svih dosadasnjih svinjarija, da zbog ovoga ostavku.ako nam je bio dobar posle trudnica iz cacka zarazenih hepom C, sve ove jadne decice koju su njegovi lekari pobili i svih tih divnih obracanja javnosti za koje je zasluzio da ekspresno leti, ovo svakako nije povod za ostavku, neka ga jos.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...