Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

17 minutes ago, gospa buba said:

zezash :lolol:

Jok, ma znam ženu super, ali ona to radi bez obzira ko je pacijent. Inače je vrhunski lekar i mnogo dobar čovek, ali i malo (više) lujka, svi znaju da je takva i niko je ne dira. Zato mi i jeste izabrani lekar, svi prethodni su kad god se razbolim prvo prepisivali kao terapiju ostavljanje cigara, ova to i ne pominje. 😄

4 minutes ago, djeneralche said:

Video sam da puse u ulici ispred DZ. Bio sam i u drugim ustanovama i nisam video da puse po hodnicima. Za sve prostorije ne znam.

Uvek ima neko sopče. 😉

Edited by JozoMujica
Link to comment

Nije dozvoljeno u zdravstvenim ustanovama uopšte



Izuzetno od stava 1. ovog člana, poslodavac može u zatvorenom radnom prostoru da odredi posebnu prostoriju isključivo za pušenje u kojoj se ne može obavljati delatnost poslodavca i na kojoj je obavezan da istakne znak da je pušenje u toj prostoriji dozvoljeno, osim u zatvorenom radnom prostoru u kome se obavljaju sledeće delatnosti:

- državna uprava i lokalna samouprava;

- zdravstvena zaštita;

- vaspitanje i obrazovanje;

- društvena briga o deci; 

- socijalna zaštita; 

- kultura;

- sport i rekreacija;

- proizvodnja, kontrola i promet lekova;

- proizvodnja, smeštaj i promet životnih namirnica;

- društvena ishrana;

- mediji i prostor u kome se obavlja snimanje i javno emitovanje;

- sastanci i javna okupljanja građana.

Link to comment
On 25.9.2018. at 22:28, Tihajeza said:

Sopče nije problem. Ono je i zakonom dozvoljeno, ako se za to odredi, obeleži i da nije ničiji radni prostor.

 

Ne. Po zakonu ne sme ni u dvorištu zdravstvene ustanove.

Link to comment
13 hours ago, čekmeže said:

Navodno iz zrenjaninske bolnice

 

IMG-fc0c90eede170656c141c4df35af9134-_V.

Deutsche Qualitat, pa jos od onetm vojske jebote, sta fali lazaret je lazaret, leci ljude...

A i sat je Japanac, skupile se Sile osovine... :dry:

Link to comment
8 minutes ago, gospa buba said:

ko da nema tog escajga i po kucama od ljubljane do temishvara :hihi:

Za od Ljubljane tesko, al' od Panceva do Temisvara moguce: neki clan Prinz Eugen divizije se lecio od rana junackih pa poneo kuci, oce i Svabe da kradu, to su bivsi nasi, pa naucili :dry:

Edited by namenski
Link to comment
6 hours ago, namenski said:

Deutsche Qualitat, pa jos od onetm vojske jebote, sta fali lazaret je lazaret, leci ljude...

A i sat je Japanac, skupile se Sile osovine... :dry:

 

Kad porastes znaces da onetm vojska i nije imala nista kvalitetno od ratne masinerije, vas gradzane sa Balkana su mogli da biju i sa zardjalim kasikama. Dok su im vec seljaci pokazali zube.

 

The invasion of the Soviet Union in Operation Barbarossa signalled an enormous change in German tank development. In July 1941 36 Panzer and motorized infantry divisions were assigned to the invasion fielding over 3000 AFV's. In June 1941, these tanks first encountered the Soviet T-34. The German tanks were outclassed in every aspect of battle performance. A little later the American-made M3 Lee and then M4 Sherman tanks were encountered in the Western Desert, the M4 outclassing German armor in that theater too.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...