Jump to content
IGNORED

Problem sa klimom


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Treba da obavim redovni (hm...prošle godine zaboravio) servis klime; čišćenje i dopuna gasa.Klima je Tadiran, a firma kod koje sam je kupio je u međuvremenu propala.Treba mi neki servis (serviser) koji to profesionalno obavlja (i da ne dere).Hvala.

Link to comment
  • 1 year later...

juče klima radila 3-4 sata, a nije ispustila ni kap vode. sad pustila koju kapatku. nisam danas imala vremena da zovem majstora, to ću tek u ponedeljak.imate li ideju koliki je ovo problem i smem li uopšte da uključujem klimu? relativno je nova, prošlog leta stavljena, ne znam da li je ukupno dvadesetak dana bila u upotrebi.edit: zaboravih- klima je samsung, ne znam tačno koji model, ali mislim kao što renne ima. smile.gif

Edited by stormy
Link to comment
Treba da obavim redovni (hm...prošle godine zaboravio) servis klime; čišćenje i dopuna gasa.Klima je Tadiran, a firma kod koje sam je kupio je u međuvremenu propala.Treba mi neki servis (serviser) koji to profesionalno obavlja (i da ne dere).Hvala.
jes nasao? posto imam jednog genijalnog majstora za tadiran.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ima li koja dobra duša da preporuči valjanu klimu sa inverterom. dvanaesticu? Treba leti rashladiti gajbu od 50 kvadrata, a zini umereno ugrejati jednu od soba u njemu. Rad sam da odrešim kesu za nešto kvalitetno, a jasno mi je da bez 750 evrića imam šansu da unvatim samo mršavog mačka u džaku. Hvala za sve savete.

Link to comment
  • 1 year later...

ja narucio kevi od njih, profi odradili montazu, klima sljaka bez ikakvih problema evo vise od dve godine. koliko sam video, tipican kinez, kad bude crko ide u djubre.opet, ja sam se vodio razmisljanjem - ko mi garantuje da nije isti slucaj sa nekakvim kobajagi brandom, koji cu platiti dosta vise?

Link to comment

Upravo tako nesto mi i treba. Cisto da se prebrodi 3-4 meseca godisnje za jednu do dve sobe. Zimi mi svakako ne treba za grejanje pa cenim da ce joj to produziti zivotni vek a garanciju daju na 2 ipo godine.

Link to comment
  • 2 months later...

whirlpool 6th sense je sranje od klime. bucna je, ne postoji nacin da zaustavis krilo u zeljenom polozaju osim ako prethodno ne uvezbas koncentraciju i brzinu potezanja snajperiste, indikatori ukljucenosti i temperature su plavi, sto se preko dana mislis da je lepo il ti je svejedno, ali nocu blesti, obasjava prostoriju i pretvara je u mesto zlocina na kom forenzicari traze tragove krvi. jedva cekam da prodje 10 godina da crkne, pa da ko covek kupim tadiran, ako se do tada vrate u srbiju.

Link to comment

ako ti je bucna, znaci da nije lepo pritegnuta ili imas faulty primerak. imam tu istu klimu i jako sam zadovoljan. indikatori su plavi, sto je lepo :) krilo se veoma lako zaustavlja u zeljenom polozaju. nista tacno nisi napisala.nego svojevremeno mi je Idioteque dao podatke klima servisa koji mi je ocistio klimu najbolje u svijet. i sad ne mogu da nadjem...

Link to comment

kako to da kalibrisem, koji majstor kalibrise? snajperista? :Dplavo svetlo cu prelepiti hanzaplastom :Dne zezaj da ti to plavo svetlo koje obasja prostoriju ne smeta nocu?

Link to comment

ne spavam tu, a i da spavam ne bi mi smetalo, volim razna elektronska svetla, pogotovo plava. imao sam zvucnike koji su bacali isto takvo svetlo sa potenciometra. bas je lepa boja!

Link to comment
ne zezaj da ti to plavo svetlo koje obasja prostoriju ne smeta nocu?
Sto bi mu smetalo, taman da ga fino obasjava plavicasto svetlo dok u snu deli Kauboju lekcije iz zivota.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...